Drewno egzotyczne

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości drewno egzotyczne w unikalnej stylistyce oraz ciekawej kolorystyce. Prezentowane przez nas produkty na sprzedaż znajdują wiele zastosowań, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom oraz estetycznej wizualnie prezencji. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Doradztwo rolnicze

Prowadzisz gospodarstwo, ale zastanawiasz się nad zmianom profilu produkcji? A może chciałbyś wyciągnąć rękę po unijne dotacje, ale nie masz pojęcia jak zabrać się za papierkowe formalności? Doradztwo rolnicze firmy Agro Mapa Polska sp. z o.o. służy pomocą. Uczymy, jak wypełniać wnioski o dofinansowania. Pomagamy w pozyskaniu kredytów i pożyczek. Wspieramy młodych rolników stawiających swoje pierwsze kroki na rynku. Organizujemy i prowadzimy profesjonalne szkolenia z nowych technologii upraw itd.

szamba ekologiczne

Witamy w firmie Jesbet. Szamba ekologiczne, które oferujemy, mają postać bezodpływowych pojemników betonowych instalowanych w ziemi. Mogą mieć zróżnicowaną pojemność i nadają się do obiektów wszelkiego typu: mieszkalnych, handlowych, usługowych, użytku publicznego - wszędzie tam, gdzie nie ma przyłącza do kanalizacji gminnej. Zbiorniki trzeba regularnie opróżniać. Materiały, z których są wykonane są mocne, wytrzymałe i spełniają wszelkie normy techniczne, sanitarne i są przyjazne dla środowiska.

Mieszkania do wynajęcia Leszno

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednego z najlepszych biur nieruchomości w Lesznie. La Villa proponuje wiele różnorodnych lokali w atrakcyjnych cenach, wśród których na pewno znajdziecie idealne dla siebie. Dostępne są zarówno kawalerki, jak i większe obiekty, idealne dla wielodzietnych rodzin. Każda z propozycji posiada dokładny opis, wiele zdjęć, a przede wszystkim jest sprawdzona pod względem stanu technicznego i prawnego. Nad całą transakcją będzie czuwać notariusz, a klienci otrzymają pomoc doradcy finansowego.

Ocena oddziaływania na środowisko

Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych specjalistów, którzy zajmują się zagadnieniami takimi jak na przykład wykonywana przez nas w różnych miejscach profesjonalna ocena oddziaływania na środowisko. Przygotujemy dla Was nie tylko profesjonalne metody, które pozwolą na uzyskanie najbardziej precyzyjnych wyników prowadzonych przez nas badań, ale także zagwarantujemy naszych klientom uzyskanie odpowiedniej porady, jak przeciwdziałać negatywnym wpływom oraz uzyskanie odpowiedniej, wymaganej dokumentacji.

Instalacje sanitarne poznań

Nasza poznańska firma wodociągowo-kanalizacyjna oferuje Państwu szereg usług, takich jak między innymi prace rozbiórkowe na terenie całej Polski, wykonywanie przyłączy, nawiercanie rurociągów oraz wiele innych. P.P.H.U. SILVER montuje także instalacje sanitarne oraz przeprowadza renowację studni betonowych.

dom z bala

Konstrukcje drewniane są wytrzymałe, mogą przetrwać bardzo wiele lat w idealnym stanie. Dodatkowo, komfort cieplny, jaki w nich panuje, zachwyci wszystkie osoby nieprzepadające za zimnem. Firma Gazda wybuduje dla Państwa dom z bala. Nasze bogate doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam tworzyć projekty domów, które uwzględniają Państwa indywidualne oczekiwania. Wybudowane przez nas domy z drewna zachwycają nie tylko swoją funkcjonalnością i wytrzymałością, ale także swoim niezwykłym, klasycznym pięknem.

płyta fundamentowa cena

Rozwój technologiczny mocno wpłynął również na poszerzenie materiałów i technik, które mogą być stosowane w budownictwie. Fundament płytowy to oferta firmy Parati dla wszystkich klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą w swojej inwestycjo zainstalować ekologiczne i energooszczędne rozwiązania.

Geowłóknina

Proponujemy Państwu rozwiązania, jakie wykorzystywane są przez profesjonalne firmy budowlane, na przykład przy przygotowywaniu inwestycji, terenów, tworzeniu nasypów, a także pracach ziemnych. Pozwalają one na wzmocnienie i zabezpieczenie podłoża, także stworzonego z piasku czy kruszywa. Znajdziecie w naszym asortymencie solidne, niezwykle wytrzymałe geowłókniny. Nasze produkty wykonujemy również zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych Klientów, dostosowując wielkości wybranych oczek, rozstawu.

Domy z drewna całoroczne

Jeżeli szukają Państwo specjalistów od budowy całorocznych domów z drewna, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Zodan. Zajmujemy się tworzeniem konstrukcji z naturalnego surowca najwyższego gatunku, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, co pozwala nam na spełnienie oczekiwań każdego z naszych Klientów. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, pozwalającymi nam na realizację każdego zlecenia.

1 2 3