Drewno egzotyczne

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości drewno egzotyczne w unikalnej stylistyce oraz ciekawej kolorystyce. Prezentowane przez nas produkty na sprzedaż znajdują wiele zastosowań, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom oraz estetycznej wizualnie prezencji. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

szamba ekologiczne

Witamy w firmie Jesbet. Szamba ekologiczne, które oferujemy, mają postać bezodpływowych pojemników betonowych instalowanych w ziemi. Mogą mieć zróżnicowaną pojemność i nadają się do obiektów wszelkiego typu: mieszkalnych, handlowych, usługowych, użytku publicznego - wszędzie tam, gdzie nie ma przyłącza do kanalizacji gminnej. Zbiorniki trzeba regularnie opróżniać. Materiały, z których są wykonane są mocne, wytrzymałe i spełniają wszelkie normy techniczne, sanitarne i są przyjazne dla środowiska.

Ocena oddziaływania na środowisko

Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych specjalistów, którzy zajmują się zagadnieniami takimi jak na przykład wykonywana przez nas w różnych miejscach profesjonalna ocena oddziaływania na środowisko. Przygotujemy dla Was nie tylko profesjonalne metody, które pozwolą na uzyskanie najbardziej precyzyjnych wyników prowadzonych przez nas badań, ale także zagwarantujemy naszych klientom uzyskanie odpowiedniej porady, jak przeciwdziałać negatywnym wpływom oraz uzyskanie odpowiedniej, wymaganej dokumentacji.

dom z bala

Konstrukcje drewniane są wytrzymałe, mogą przetrwać bardzo wiele lat w idealnym stanie. Dodatkowo, komfort cieplny, jaki w nich panuje, zachwyci wszystkie osoby nieprzepadające za zimnem. Firma Gazda wybuduje dla Państwa dom z bala. Nasze bogate doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam tworzyć projekty domów, które uwzględniają Państwa indywidualne oczekiwania. Wybudowane przez nas domy z drewna zachwycają nie tylko swoją funkcjonalnością i wytrzymałością, ale także swoim niezwykłym, klasycznym pięknem.

Piec akumulacyjny

Dzięki możliwości magazynowania energii cieplnej, piece akumulacyjne stanowią świetne rozwiązanie dla osób poszukujących możliwie oszczędnych rozwiązań. Przedsiębiorstwo Glen Dimplex Polska chętnie pomoże wszystkim swoim Klientom w wyborze pieców akumulacyjnych idealnie odpowiadających wymaganiom Państwa domu. Zapraszamy.

przydomowa oczyszczalnia

Oferowana przez nas przydomowa oczyszczalnia ścieków to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w większości przypadków. Stosowane jest tam, gdzie nie ma możliwości odprowadzania ścieków do systemu zbiorczej kanalizacji. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są ekologiczne , a także pomagają wykorzystać tą wodę z oczyszczani do użytku wewnętrznego, czyli do podlewania kwiatów, trawników a także do nawodnienia ogródkach. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są bardzo potrzebne gdyż przyczyniają się do ochrony środowiska. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza szeroką ofertą na oczyszczalnie ścieków.

Kontenery budowlane

Chcecie Państwo zapewnić Waszemu personelowi podczas wszelkich prac konstrukcyjnych maksymalną wygodę? Kontenery budowlane, jakie udostępniamy w asortymencie naszej firmy nadadzą się do tego doskonale. Oferujemy takie ich wersje jak sprzęt socjalny, sanitarny bądź łaźnia. Wasi podwładni będą więc mogli w pełni się odprężyć, by po jakimś czasie ponownie udać się na plac i efektywnie kontynuować realizację obowiązków. Co istotne - dystrybuujemy wyłącznie polskie obiekty tego typu, co dodatkowo wpływa na atrakcyjność naszej oferty.

Kwietnik betonowy

Istnieje wiele elementów architektury parkowej, które mogą stanowić ciekawą dekorację skweru, placu zabaw czy obszaru rekreacyjnego. Jednym z nich jest kwietnik betonowy, dostępny w naszej ofercie. Wyróżnia się on wysoką wytrzymałością na zniszczenie i czynniki zewnętrzne, jak również estetyką wykonania.

Usługi dźwigowe

Oferujemy swoim Klientom kompleksowe usługi dźwigowe, w zakres których wchodzi wynajem maszyn budowlanych, czy podnośników koszowych. Wykonujemy prace na wysokości, budowlane przy budowie hal, stadionów czy dróg, rozładunki i załadunki towarów i wiele innych. Naszą ofertę kierujemy głównie do mieszkańców Radomia oraz okolic.

Rury karbowane

Produkujemy materiały wykorzystywane przez firmy wykonawcze, montażowe, zakłady prefabrykacji oraz projektantów. W naszym asortymencie znajdują się m.in. rury karbowane, które mają bardzo szerokie zastosowanie (od osłon taśmociągów po przepusty kolejowe). Wykonane są z blachy stali walcowanej, którą można wygiąć do dowolnego promienia, nie tracąc na stabilności.

1 2 3 4 5