Zbiorniki ciśnieniowe

Specjalizujemy się w wykonywaniu urządzeń i systemów rurociągów, a także w ich modernizacji dla producentów energii i nie tylko. Wykonane przez naszą firmę zbiorniki ciśnieniowe w całości bądź w elementach dodatkowo zabezpieczamy warstwami chemoodpornymi. Prowadzimy działania zgodnie z normą wymagań jakościowych w spawalnictwie oraz systemem zarządzania jakością. Usługi świadczymy dla czołowych firm polskich, jak i europejskich.

Domki holenderskie

Wybierasz się na wakacje? Oferujemy używane oraz nowe domki holenderskie, które zostały wyposażone w meble, sprzęt AGD oraz inne dodatki, dzięki którym możesz niemal natychmiast w nich zamieszkać. Są to obiekty całoroczne, posiadające niezbędne systemy grzewcze. W niektórych modelach znajduje się kominek oraz jadalnia.

Konstrukcje stalowe śląsk

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy zajmującej się budową hal stalowych to w takim razie gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Produkowane przez nas konstrukcje cechują się dużą stabilnością oraz solidnością. Do budowy używamy nowoczesne urządzenia oraz materiały najwyższej klasy.

Rury ze stali nierdzewnej

Austenit Stal Handel przedstawia rury ze stali nierdzewnej wysokiej jakości. Nasze wyroby hutnicze cieszą się dużą popularnością wśród firm budowlanych i zajmujących się instalacjami. Zapewniamy wysokie zabezpieczenie przed korozją. Sprzedajemy również blachy różnego rodzaju, pręty, elementy do balustrad.

Materiały budowlane Lublin

Dzięki naszym produktom prace remontowe i wykończeniowe będą przebiegały sprawnie a Ty przez długie lata będziesz cieszył się ich efektami. Hurtownia AB Bechcicki to profesjonalne materiały budowlane, które podzielić można na szereg praktycznych kategorii. Kupisz u nas między innymi farby, silikony, piany, lakiery i impregnaty do drewna, kleje, zaprawy oraz chemię gospodarczą. Ponadto dysponujemy również akcesoriami takimi jak pędzle, folie, artykuły ścierne, wałki oraz taśmy. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Nieruchomości Ustroń

Zależy nam na tym, aby zapewnić klientom komfortowe warunki do życia, dlatego też oferujemy im nieruchomości w nowoczesnym budownictwie w Ustroniu. Nasze mieszkania znajdują się w malowniczej okolicy, pełnej zielonych terenów, a jednocześnie posiadającej dobre połączenia komunikacyjne z pozostałą częścią miasta.

Piece Bydgoszcz

W jaki sposób zapewnić w zakładzie pracy odpowiednie warunki do pracy? Dbając o odpowiednią temperaturę. Skorzystaj z naszej fachowej pomocy. Oferujemy piece i kotły przemysłowe. Zajmujemy się nie tylko ich montażem, ale także przygotowywaniem całej termoizolacji w budynku. Działamy na terenie Bydgoszczy.

Nieruchomości za granicą

Nasza firma zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju nieruchomości za granicą. Chcemy, żeby naszym klientom udało się znaleźć funkcjonalny dom w pięknej okolicy. Dlatego oferowane przez nas obiekty położone są blisko morza. Kupno mieszkania czy domu w Chorwacji czy Czarnogórze daje nam wiele możliwości, możemy odpoczywać tam podczas wakacji lub wynająć go turystom.

Recykling kabli miedzianych

Jednym z działań prowadzonych przez naszą firmę jest recykling kabli miedzianych. Od naszych Klientów odkupujemy zarówno przewody elektryczne i telekomunikacyjne, jak i wiązki samochodowe i wiele innych wyrobów zawierających w sobie miedź. Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom usług wyposażyliśmy nasz zakład w najnowocześniejsze maszyny, które pozwalają nam utylizować wyżej wymienione przedmioty bez szkody dla środowiska naturalnego.

Kolumny granitowe

Do zdobień pomników na cmentarzach należą między innymi kolumny granitowe, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie. Polecamy ich zakup, gdyż stanowią ciekawy dodatek, a ponadto są trwałe i estetyczne. Można je łatwo wyczyścić z błota i nie przewróci ich nawet silny, porywisty wiatr. Polecamy serdecznie!

1 2 3 4