Materiały budowlane Lublin

Dzięki naszym produktom prace remontowe i wykończeniowe będą przebiegały sprawnie a Ty przez długie lata będziesz cieszył się ich efektami. Hurtownia AB Bechcicki to profesjonalne materiały budowlane, które podzielić można na szereg praktycznych kategorii. Kupisz u nas między innymi farby, silikony, piany, lakiery i impregnaty do drewna, kleje, zaprawy oraz chemię gospodarczą. Ponadto dysponujemy również akcesoriami takimi jak pędzle, folie, artykuły ścierne, wałki oraz taśmy. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Nieruchomości Ustroń

Zależy nam na tym, aby zapewnić klientom komfortowe warunki do życia, dlatego też oferujemy im nieruchomości w nowoczesnym budownictwie w Ustroniu. Nasze mieszkania znajdują się w malowniczej okolicy, pełnej zielonych terenów, a jednocześnie posiadającej dobre połączenia komunikacyjne z pozostałą częścią miasta.

Piece Bydgoszcz

W jaki sposób zapewnić w zakładzie pracy odpowiednie warunki do pracy? Dbając o odpowiednią temperaturę. Skorzystaj z naszej fachowej pomocy. Oferujemy piece i kotły przemysłowe. Zajmujemy się nie tylko ich montażem, ale także przygotowywaniem całej termoizolacji w budynku. Działamy na terenie Bydgoszczy.

Nieruchomości za granicą

Nasza firma zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju nieruchomości za granicą. Chcemy, żeby naszym klientom udało się znaleźć funkcjonalny dom w pięknej okolicy. Dlatego oferowane przez nas obiekty położone są blisko morza. Kupno mieszkania czy domu w Chorwacji czy Czarnogórze daje nam wiele możliwości, możemy odpoczywać tam podczas wakacji lub wynająć go turystom.

Recykling kabli miedzianych

Jednym z działań prowadzonych przez naszą firmę jest recykling kabli miedzianych. Od naszych Klientów odkupujemy zarówno przewody elektryczne i telekomunikacyjne, jak i wiązki samochodowe i wiele innych wyrobów zawierających w sobie miedź. Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom usług wyposażyliśmy nasz zakład w najnowocześniejsze maszyny, które pozwalają nam utylizować wyżej wymienione przedmioty bez szkody dla środowiska naturalnego.

Kolumny granitowe

Do zdobień pomników na cmentarzach należą między innymi kolumny granitowe, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie. Polecamy ich zakup, gdyż stanowią ciekawy dodatek, a ponadto są trwałe i estetyczne. Można je łatwo wyczyścić z błota i nie przewróci ich nawet silny, porywisty wiatr. Polecamy serdecznie!

Hydroizolacje

Skuteczna izolacja fundamentów jest możliwa dzięki ociepleniu ich pianką poliuretanową, eliminującą różnego rodzaju mostki termiczne. Piansystem to specjaliści w tym zakresie, którzy wykorzystują nowoczesne technologie i korzystają tylko ze sprawdzonej pianki PUR. Szybko, skutecznie i w atrakcyjnej cenie.

Domki drewniane do 35m

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy projekty zabudowań, które idealnie sprawdzą się na niewielkiej działce. Domki drewniane do 35m2 są funkcjonalne i ekonomiczne. Posiadają łazienkę oraz aneks kuchenny, a także zadaszony taras, dzięki czemu można spędzać czas na świeżym powietrzu. Są ocieplone, więc nadają się do wypoczynku również w sezonie zimowym.

Remonty Poznań

Każdy właściciel domu czy mieszkania od czasu do czasu musi zdecydować się na remonty. Poznań jest miastem, w którym fachową pomoc w tym zakresie uzyskać można w naszej firmie. Przeprowadzamy prace wykończeniowe, ale też szpachlowanie czy układanie płytek. Wszystkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

domy energooszczędne wielkopolska

Budownictwo pasywne cieszy się ogromny zainteresowaniem od wielu lat. Nasza firma specjalizuje się we wprowadzaniu ekologicznych rozwiązań. Zaliczają się do nich między innymi domy energooszczędne. Działamy na terenie województwa wielkopolskiego, gdzie do tej pory wybudowaliśmy najwięcej tego typu mieszkań. Montaż obiektu odbywa się przy pomocy technologii STEICO i naturalnych surowców. Posiadamy wiele gotowych projektów, jednak wykonujemy także obiekty mieszkalne na specjalne zamówienie.

1 2 3 4