Rury ze stali nierdzewnej

Austenit Stal Handel przedstawia rury ze stali nierdzewnej wysokiej jakości. Nasze wyroby hutnicze cieszą się dużą popularnością wśród firm budowlanych i zajmujących się instalacjami. Zapewniamy wysokie zabezpieczenie przed korozją. Sprzedajemy również blachy różnego rodzaju, pręty, elementy do balustrad.

Materiały budowlane Lublin

Dzięki naszym produktom prace remontowe i wykończeniowe będą przebiegały sprawnie a Ty przez długie lata będziesz cieszył się ich efektami. Hurtownia AB Bechcicki to profesjonalne materiały budowlane, które podzielić można na szereg praktycznych kategorii. Kupisz u nas między innymi farby, silikony, piany, lakiery i impregnaty do drewna, kleje, zaprawy oraz chemię gospodarczą. Ponadto dysponujemy również akcesoriami takimi jak pędzle, folie, artykuły ścierne, wałki oraz taśmy. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Nieruchomości Ustroń

Zależy nam na tym, aby zapewnić klientom komfortowe warunki do życia, dlatego też oferujemy im nieruchomości w nowoczesnym budownictwie w Ustroniu. Nasze mieszkania znajdują się w malowniczej okolicy, pełnej zielonych terenów, a jednocześnie posiadającej dobre połączenia komunikacyjne z pozostałą częścią miasta.

Piece Bydgoszcz

W jaki sposób zapewnić w zakładzie pracy odpowiednie warunki do pracy? Dbając o odpowiednią temperaturę. Skorzystaj z naszej fachowej pomocy. Oferujemy piece i kotły przemysłowe. Zajmujemy się nie tylko ich montażem, ale także przygotowywaniem całej termoizolacji w budynku. Działamy na terenie Bydgoszczy.

Nieruchomości za granicą

Nasza firma zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju nieruchomości za granicą. Chcemy, żeby naszym klientom udało się znaleźć funkcjonalny dom w pięknej okolicy. Dlatego oferowane przez nas obiekty położone są blisko morza. Kupno mieszkania czy domu w Chorwacji czy Czarnogórze daje nam wiele możliwości, możemy odpoczywać tam podczas wakacji lub wynająć go turystom.

Recykling kabli miedzianych

Jednym z działań prowadzonych przez naszą firmę jest recykling kabli miedzianych. Od naszych Klientów odkupujemy zarówno przewody elektryczne i telekomunikacyjne, jak i wiązki samochodowe i wiele innych wyrobów zawierających w sobie miedź. Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom usług wyposażyliśmy nasz zakład w najnowocześniejsze maszyny, które pozwalają nam utylizować wyżej wymienione przedmioty bez szkody dla środowiska naturalnego.

Kolumny granitowe

Do zdobień pomników na cmentarzach należą między innymi kolumny granitowe, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie. Polecamy ich zakup, gdyż stanowią ciekawy dodatek, a ponadto są trwałe i estetyczne. Można je łatwo wyczyścić z błota i nie przewróci ich nawet silny, porywisty wiatr. Polecamy serdecznie!

Hydroizolacje

Skuteczna izolacja fundamentów jest możliwa dzięki ociepleniu ich pianką poliuretanową, eliminującą różnego rodzaju mostki termiczne. Piansystem to specjaliści w tym zakresie, którzy wykorzystują nowoczesne technologie i korzystają tylko ze sprawdzonej pianki PUR. Szybko, skutecznie i w atrakcyjnej cenie.

Domki drewniane do 35m

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy projekty zabudowań, które idealnie sprawdzą się na niewielkiej działce. Domki drewniane do 35m2 są funkcjonalne i ekonomiczne. Posiadają łazienkę oraz aneks kuchenny, a także zadaszony taras, dzięki czemu można spędzać czas na świeżym powietrzu. Są ocieplone, więc nadają się do wypoczynku również w sezonie zimowym.

Ubrania spawalnicze

Jeżeli Twoja praca zagraża w jakikolwiek sposób Twojemu zdrowiu, to koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w odzież, która w najwyższym stopniu pomoże Ci uchronić się przed działaniem niesprzyjających czynników. Natare ma do zaoferowania m. in. najlepszy ubrania spawalnicze wykonane z bardzo mocnych tkanin..

1 2 3 4