Rekuperacja

Rekuperacja opłaca się zarówno w małych, średnich oraz dużych pomieszczeniach. Wentylacja mechaniczna sprawi, iż każdy budynek stanie się o wiele przyjemniejszy do przebywania w, szczególnie podczas upalnych dni. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, iż jest to najlepsze rozwiązanie na utrzymanie przyjemnej temperatury.

Ramki na zdjęcia nagrobkowe

Wiele osób po śmierci jednego ze swoich bliskich decyduje się na umieszczenie fotografii upamiętniającej ich wizerunek na mogile. W tej zakładce znajdą Państwo najwyższej jakości ramki na zdjęcia nagrobkowe, które udekorują miejsce pochówku oraz pozwolą wspomnieć zmarłego takim, jakim był jeszcze za życia.

Piece grzewcze wielkopolskie

Dzięki rozbudowanemu asortymentowi urządzeń centralnego ogrzewania jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkt, odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom i potrzebom. Firma KOTŁOSTAL to piece grzewcze na pelet, miał, eko-groszek oraz wszystkopalne. Dodatkowo w naszej ofercie nie brakuje także niezbędnych elementów podłączeniowych, takich jak rury, kolana, mufy, złączki oraz rozszerzenia. Sprzedajemy również detektory gazu oraz panele pokojowe do ustawiania temperatury. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Jurta

Poszukujesz ciekawe miejsca na nocleg? W takim razie zdecyduj się na zakup jurty, jakie proponujemy w ramach działalności naszej firmy. Jest to niezwykle piękny obiekt, który zapewni Ci niezapomniane wakacje. Utrzymuje w środku ciepło, więc nie straszne będą Ci warunki pogodowe na zewnątrz. Zachęcamy do zakupi.

1 2 3 4 5