Poradnia psychologiczna Toruń

Depresja, zaburzenia lękowe, kryzys po śmierci bliskiej osoby lub rozpadzie małżeństwa - poradnia psychologiczna świadczy pomoc osobom, które nie potrafią poradzić sobie z otaczającą rzeczywistością. W naszej placówce w Toruniu przeprowadzamy specjalistyczną diagnozę i leczenie. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży z problemami wychowawczymi lub emocjonalnymi.

Licówki zębów

Licówki to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na skuteczną korekcję wielkości, koloru, a nawet kształtów zębów. Nie tylko wyglądają one bardzo estetycznie, ale ponadto ich noszenie nie powoduje żadnego dyskomfortu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na naszą stronę internetową, dostępną pod adresem podanym w linku.

Biopreparaty

Jeśli potrzebne są Wam sprawdzone biopreparaty polecamy oferowane przez nas bakterie do szamba, z jakich możecie korzystać w swoich przydomowych oczyszczalniach czy szambach. Przygotowane przez nas rozwiązania umożliwiają pozbywanie się szkodliwych związków chemicznych czy substancji ze zbiorników. Zapraszamy!

1 2