Ochrona przed korozją

Każda powierzchnia, która wystawiona jest na działanie czynników zewnętrznych, może z czasem pokryć się rdzą. Prawidłowa i profesjonalna ochrona przed korozją pomoże nie tylko wydłużyć żywotność elementów i powierzchni, ale także zachować je przez długi czas w estetycznym stanie. Oferujemy specjalistyczne, profesjonalne preparaty, które pomogą w walce z tym zjawiskiem.

Okna balkonowe

Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta, dlatego też nasz każdy projekt ma odmienny charakter. To wyróżnia naszą działalność. Na życzenie Klientów montujemy także odpowiednie drzwi i okna balkonowe. Tego typu rozwiązania cieszą się w Polsce coraz większą popularnością, nie tylko wśród miłośników zieleni. Odwiedź naszą stronę internetową lub bezpośrednio nas w Ostrowie Świętokrzyskim aby poznać szczegóły oferty.

Dezynfekcja wentylacji

Systemy wentylacyjne w pomieszczeniach mogą być siedliskiem szkodliwych zanieczyszczeń mikrobiologicznych, takich jak choćby zarodniki pleśni. Dlatego konieczna jest regularna dezynfekcja wentylacji. W firmie Ventmax oferujemy profesjonalne czyszczenie, dzięki któremu zdrowie osób przebywających w pomieszczeniu nie będzie zagrożone, a cały system będzie działał sprawniej i nie będzie miał negatywnego wpływu na zdrowie. Dowiedz się więcej.

Meble wypoczynkowe

Nasze nowoczesne meble wypoczynkowe to luksus i wygoda w bardzo atrakcyjnych cenach. Sofy rozkładane, kanapy czy fotele, które Państwu oferujemy to produkty, które charakteryzuje znakomita jakość. Gwarantujemy, że nasze komplety będą Państwu służyć przez całe lata. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Sztachety kompozytowe

Do innowacyjnego systemu ogrodzeniowego wykorzystujemy najwyższej jakości sztachety kompozytowe. Dlatego też mogą Państwo mieć pewność, że ogrodzenia będą wykonane z bardzo dużą starannością i dokładnością. Nasi fachowcy będą starali się dopasować produkt do Państwa wymagań - dlatego też, zapraszamy do kontaktu!

narzędzia malarskie

W naszym sklepie znajdziesz różnorodne akcesoria budowlane, malarskie i materiały wykończeniowe najwyższej jakości. Polecamy farby podkładowe do betonu oraz farby akrylowe. Można u nas nabyć również tynki silikonowe i silikatowe. Dysponujemy bogatą gamą wytrzymałych, prostych w obsłudze i niezawodnych narzędzi. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o poszczególnych produktach to skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą oficjalną stronę internetową. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

donice balkonowe

Serdecznie przedstawiamy Państwu szeroki asortyment naszego sklepu internetowego, w którym znajdują się liczne donice balkonowe i tarasowe. Prezentują one różny styl oraz wzornictwo, dzięki czemu z pewnością znajdą Państwo produkt odpowiedni do swoich oczekiwań. W naszych katalogach znajdą Państwo zarówno niewielkie doniczki, jak również duże, w których zmieszczą się nawet największe rośliny.

wyposażenie łazienek

Propozycja, jaką kieruje do Państwa nasza firma to znakomitej jakości wyposażenie łazienek znajdujące się w asortymencie naszego sklepu internetowego. W naszych katalogach produktów dostępne są między innymi wanny, kabiny prysznicowe, bidety, umywalki, lustra, meble, oświetlenie - słowem wszystko, co potrzebne jest do stworzenia wyjątkowej przestrzeni. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Darń

Realizujemy zamówienia dla Klientów z całej Polski z zakresu uprawy oraz pielęgnacji murawy. Roll-Traw to doświadczony producent trawy, który dostarcza w dużych rolkach darń pozyskiwaną z gruntu lub też z folii. Zajmujemy się również sprzedażą nawozów, nasion oraz narzędzi, które wspomagają utrzymanie terenu w idealnym stanie.

farby dekoracyjne zewnętrzne

W naszej ofercie znajdziecie farby dekoracyjne zewnętrzne w różnych kolorach. Dzięki nim możliwe jest uzyskiwanie najciekawszych aranżacji danych elewacji. Przygotowane przez nas rozwiązania dodatkowo są niezwykle odpornymi na działanie rozmaitych czynników atmosferycznych. Gwarantujemy najbardziej atrakcyjne ceny.

1 2 3 4