wyposażenie łazienek

Propozycja, jaką kieruje do Państwa nasza firma to znakomitej jakości wyposażenie łazienek znajdujące się w asortymencie naszego sklepu internetowego. W naszych katalogach produktów dostępne są między innymi wanny, kabiny prysznicowe, bidety, umywalki, lustra, meble, oświetlenie - słowem wszystko, co potrzebne jest do stworzenia wyjątkowej przestrzeni. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Darń

Realizujemy zamówienia dla Klientów z całej Polski z zakresu uprawy oraz pielęgnacji murawy. Roll-Traw to doświadczony producent trawy, który dostarcza w dużych rolkach darń pozyskiwaną z gruntu lub też z folii. Zajmujemy się również sprzedażą nawozów, nasion oraz narzędzi, które wspomagają utrzymanie terenu w idealnym stanie.

farby dekoracyjne zewnętrzne

W naszej ofercie znajdziecie farby dekoracyjne zewnętrzne w różnych kolorach. Dzięki nim możliwe jest uzyskiwanie najciekawszych aranżacji danych elewacji. Przygotowane przez nas rozwiązania dodatkowo są niezwykle odpornymi na działanie rozmaitych czynników atmosferycznych. Gwarantujemy najbardziej atrakcyjne ceny.

Firma sprzątająca Szczecin

Nasza profesjonalna firma sprzątająca działa na terenie Szczecina. Zatrudniamy dyskretnych, rzetelnych i uprzejmych pracowników, którzy zadbają o czystość w biurach oraz w gabinetach. Wycieramy kurze, myjemy okna, pierzemy firanki i opróżniamy kosze. Z całą naszą ofertą można zapoznać się odwiedzając naszą oficjalną stronę internetową.

Meble designerskie

Idealnym sposobem na komfortową pracę są oczywiście nasze wygodne meble designerskie. Proponujemy Państwu wysokiej klasy krzesła, stoły, czy fotele. To funkcjonalne produkty, dzięki którym spędzenia czasu w pomieszczeniach będzie przyjemne. Proponowane przez nas rozwiązania są praktyczne i zarazem estetyczne.

Studnia abisynka

Polecamy sprawdzone i wykonane z solidnych elementów rozwiązania w zakresie doprowadzania wody na tereny, na których nie ma możliwości podpięcia innej instalacji. proponowana studnia abisynka została tak zaprojektowana, aby pozyskiwać wodę z wyższych warstw gruntu. Cały mechanizm zbudowany jest z solidnych elementów.

Lampy sufitowe

Lampy sufitowe doskonale sprawdzają się w przypadku oświetlenia stołu w jadalni, ale też całego pomieszczenia, dlatego nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. Sprzedajemy lampy sufitowe nowoczesne i ścienne, które odznaczają się niebanalną stylistyką i trwałością. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą!

Łóżka dla dzieci

W sklepie internetowym producenta znajdziecie Państwo doskonałej jakości łóżka dla dzieci. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort użytkowania, dlatego korzystamy wyłącznie z najlepszych i bezpiecznych materiałów. Oferujemy szeroki wybór wzorów, modeli, kolorów i rozmiarów, także z atrakcyjnymi dekoracjami. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i szybka realizację zamówień.

zamki magnetyczne

Wychodząc naprzeciwko stale rosnącemu zapotrzebowaniu na wysokiej klasy zamki magnetyczne, firma Antkowiak stworzyła asortyment produktów, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Nasze towary są nowoczesne oraz wykonane z wytrzymałych materiałów. Zapraszamy do zakupów oraz kontaktu z naszymi przedstawicielami.

1 2 3