Donice z włókna szklanego

Praktyczne, estetyczne, a przede wszystkim trwałe, są donice z włókna szklanego. Swoje zastosowanie znajdą jako elegancka ozdoba zarówno na balkonie, tarasie, jak i w przestrzeni biurowej. Oferowane przez nas produkty mają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne - słońce, deszcz i wiatr.

Podłogi drewniane na wymiar

Jesteśmy warsztatem stolarskim wykonującym parkiety oraz stoły dębowe na indywidualne zamówienie Klienta. Oferowane podłogi drewniane na wymiar są specjalnie dostosowane do warunków każdego indywidualnego pomieszczenia. Kładziemy nowoczesne boazerie na ściany oraz sufity. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wzorów, takich jak jodełka francuska czy klasyczna.

Ochrona przed korozją

Każda powierzchnia, która wystawiona jest na działanie czynników zewnętrznych, może z czasem pokryć się rdzą. Prawidłowa i profesjonalna ochrona przed korozją pomoże nie tylko wydłużyć żywotność elementów i powierzchni, ale także zachować je przez długi czas w estetycznym stanie. Oferujemy specjalistyczne, profesjonalne preparaty, które pomogą w walce z tym zjawiskiem.

Architekci Częstochowa

Niezwykle ważne jest dla nas, by wysłuchać każdego klienta i pomóc mu sprecyzować jego potrzeby. Nasi architekci zaczynają od spotkania z inwestorem i dopiero na bazie rozmowy z nim przygotowują pierwsze projekty. Staramy się działać możliwie kompleksowo, dlatego zajmujemy się nie tylko wykonaniem planów budowy, ale też nadzorujemy przebieg robót, wybieramy się z klientem na wspólne wizyty w sklepie czy doradzamy w wyborze sprawdzonej ekipy budowlanej. Nasze biura projektowe w Częstochowie i Łazach są do Państwa dyspozycji - chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy potrzebnych informacji.

Szkółka drzewek

Jako profesjonalna szkółka drzewek owocowych proponujemy rozmaite gatunki najpopularniejszych owoców, które już teraz mogą państwo posadzić w swoich ogrodach. Są to odmiany przystosowane do polskich warunków klimatycznych, a więc czereśnie, jabłonie, grusze i wiele innych. Wszystkie obficie owocują i są łatwe w utrzymaniu.

pościel z satyny

Wysokiej jakości pościel satynowa to element, który przede wszystkim pozwoli na przepiękne i estetyczne zaaranżowanie sypialni utrzymanej zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Dokładamy wszelkich starań, aby sklep Satyna24.pl kojarzył się Państwu z najwyższą jakością i doskonałym jej stosunkiem do proponowanych cen. Zapewniamy, że proponowana przez nas pościel satynowa to wysoka wytrzymałość, efektowny design, ciekawa kolorystyka, a przede wszystkim doskonałe dopasowanie do charakteru każdego mieszkania.

meble fryzjerskie

Świadczymy swoje usługi już od wielu lat, dbając o wyposażenie salonów w najlepszej jakości meble fryzjerskie. Nasz sklep to gwarancja włoskiej jakości zarówno jeśli chodzi o styl, jak i wytrzymałość foteli Ayala. Nowoczesne rozwiązania dają poczucie najwyższej elegancji, która zadowoli wszystkich klientów i pracowników.

Fototapety samoprzylepne

Specjalnością naszej firmy są efektowne fototapety. Szczecin jest miastem, w którym znajduje się nasza siedziba. To właśnie tutaj nasi klienci mogą wybrać najwspanialsze wzory, grafiki i rozmiary tapety. Zapewniamy wysoką jakość, szeroki wybór, doskonałe wrażenia wizualne, a co najważniejsze ciekawy efekt uzyskany tanim kosztem. Cały nasz efektowny asortyment został umieszczony na naszej firmowej stronie internetowej. Zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu! W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi pracownicy chętnie udzielą porad i wszelkich wyjaśnień.

Okna balkonowe

Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta, dlatego też nasz każdy projekt ma odmienny charakter. To wyróżnia naszą działalność. Na życzenie Klientów montujemy także odpowiednie drzwi i okna balkonowe. Tego typu rozwiązania cieszą się w Polsce coraz większą popularnością, nie tylko wśród miłośników zieleni. Odwiedź naszą stronę internetową lub bezpośrednio nas w Ostrowie Świętokrzyskim aby poznać szczegóły oferty.

Dezynfekcja wentylacji

Systemy wentylacyjne w pomieszczeniach mogą być siedliskiem szkodliwych zanieczyszczeń mikrobiologicznych, takich jak choćby zarodniki pleśni. Dlatego konieczna jest regularna dezynfekcja wentylacji. W firmie Ventmax oferujemy profesjonalne czyszczenie, dzięki któremu zdrowie osób przebywających w pomieszczeniu nie będzie zagrożone, a cały system będzie działał sprawniej i nie będzie miał negatywnego wpływu na zdrowie. Dowiedz się więcej.

1 2 3 4