Platformy dla osób niepełnosprawnych

W asortymencie znajdziecie Państwo liczne produkty ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Platformy dla osób niepełnosprawnych są jednym z nich. Umożliwiają one komfortowe i wyzbyte wysiłku pokonywanie stopni schodów nawet na wózku inwalidzkim. Ich ewidentną zaletą jest też wysoka odporność na uszkodzenia.

opakowania z tworzyw sztucznyc

Opakowania kosmetyczne te mają nie tylko ciekawe kształty (buteleczki przypominają na przykład bajkowe księżniczki, dinozaury, a pudełka na kremy - żółwie lub ślimaki), ale także barwy. Opakowania kosmetyczne jednak to nie tylko pojemniki, bardzo istotne są również nakrętki. Na rynku działają firmy wyszkolone w produkcji nakrętek właśnie. Współpraca taka jest konieczna, jeżeli sam nie wykonuje takich butelek, zazwyczaj jednak produkuje i pojemniki kosmetyczne.

Produkcja nitów

Nasza firma jest liderem w sprzedaży mocowań i systemów złącznych. Nasza oferta obejmuje nie tylko śruby i nakrętki, ale również nity zrywalne. Posiadamy ich bogaty asortyment. W sprzedaży znajdą Państwo nity zrywalne aluminiowe i stalowe, a także z kulistym łebkiem. Zapewniamy, że nasze elementy złączne są najwyższej jakości. Gwarantujemy atrakcyjne ceny na cały asortyment dostępny w naszej firmie. Zapraszamy do zapoznania z ofertą elementów złącznych dostępną w naszym przedsiębiorstwie Wojtech s.c..

Daszki nad drzwi

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa można znaleźć rozwiązania chroniące mieszkańców, klientów lub pracowników przed opadami atmosferycznymi podczas wchodzenia lub wychodzenia z budynku. Wykorzystywane są do tego poliwęglanowe daszki nad drzwi, które wykonujemy w wariancie markizowym bądź łukowym.

Tablice diodowe

Tradycyjne formy marketingu zewnętrznego są trwale wypierane przez tablice diodowe. Wyświetlacze LED pomagają oznaczyć punkt usług, zareklamować produkt dostępny w sieci sklepów. Dostępne u nas są gotowe rozwiązania i tworzone na zamówienie, zgodnie ze specyfikację dostarczoną przez przedstawiciela firmy.

Smarownice kapturowe

Zapewniają maszynom żywotność oraz trwałość, dzięki dostarczaniu do niej optymalnej ilości płynów i cieczy niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania. Nasze smarownice kapturowe wykonujemy m.in. z mosiądzu, stali oraz żeliwa, co sprawia, że są niezwykle odporne na działanie korozji i innych czynników.

Pasy zębate

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo m.in. wydajne pasy zębate - napędowe, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania, zarówno jakościowe jak i cenowe. Znajdą u nas Państwo paski napędowe oraz taśmy transportujące i koła. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty produktów, którą znajdą Państwo na naszej stronie internetowej!

Program gabinet lekarski

Poszukujesz firmy, której specjalnością jest tworzenie zaawansowanych programów medycznych? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Medsoft. W ramach usług firma wykonuje zaawansowane aplikacje dla lekarzy, które wspomagają skuteczność zarządzania placówką. Sprawdź sam!

projektowanie automatyki przemysłowej

Nasza oferta skierowana jest do firm z wielu różnych branż. Klientom proponujemy projektowanie automatyki przemysłowej, a także budowę i modernizację maszyn. Dodatkowo zajmujemy się również naprawą i konserwacją układów sterowania. Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu, jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych Klientów.

Laptopy biznesowe

Jeśli nie chcesz przeznaczać wielkich pieniędzy na kolejny komputer przenośny, który będziesz musiał wymienić już po trzech lub czterech latach, to oferowane przez nas używane produkty będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Sprzedajemy poleasingowe laptopy biznesowe, a także urządzenia przeznaczone do nauki, czy grania w gry komputerowe.

1 2 3