Poliestry

Materiał filtracyjny to materiał stosowany w celu oczyszczenia różnych substancji z zanieczyszczeń. Poliestry to jedna z najpopularniejszych rodzajów materiałów używanych do produkcji materiałów filtracyjnych. Tego rodzaju materiały są bardzo wytrzymałe na działanie czynników zewnętrznych, takich jak woda, wilgoć czy wysoka temperatura. Ponadto, poza swoją odpornością, poliestry są również bardzo elastyczne i łatwe do przycinania, co czyni je idealnym materiałem filtracyjnym dla wielu zastosowań. Dzięki swoim właściwościom można je znaleźć w filtrach powietrza, wody czy oleju.

Utylizacja elektrośmieci Kraków

Dzięki dysponowaniu odpowiednimi urządzeniami i doświadczeniem, utylizacja elektrośmieci w Krakowie przebiega w sposób sprawny i bezproblemowy. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jak i osoby prywatne, pragnące pozbyć się w ekologiczny sposób zalegających sprzętów. Elektrośmieci w Krakowie pozbędziesz się w naszym przedsiębiorstwie.

System SCADA

Przedstawiamy Państwu system SCADA służący do realizacji projektów z zakresu wizualizacji i sterowania procesami w przemyśle. Firma Komtech świadczy pełne usługi obejmujące analizę, opracowanie projektu oraz wdrożenia i szkolenia pracowników niezbędne do korzystania z systemu SCADA. Zainteresowanych zapraszamy do współpracy i kontaktu.

1 2 3 4