e-learning

Powiedzenie, że nauka to do wiedzy klucz bardzo uogólnia podejście do prawdziwej edukacji. Klucze takie można zdobywać na wiele sposobów, jednak lepsze są te najskuteczniejsze. Proponujemy państwu szkolenia e-learningowe, dzięki którym w łatwy i przyjemny sposób dotrzeć można do każdego rodzaju odbiorcy. Fenomenalne sukcesy szkoleń e-learningowych potwierdzają świetne referencje i zadowolenie naszych partnerów.

Architekt wnętrz Warszawa

Stolica jest miastem, w którym liczy się jedynie ambitna architektura wnętrz. Z tego powodu w mieście coraz częściej poszukiwany jest architekt wnętrz. Warszawa daje każdemu projektantowi ogromne możliwości rozwoju. Biura architektoniczne w stolicy zaliczane są do najlepszych w całej Polsce. Dlatego też zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz przykładowymi realizacjami na www.tamizo.pl

Dyrektywa PED

Zajmujecie się Państwo jakąkolwiek działalnością związaną z urządzeniami ciśnieniowymi i chcielibyście otrzymać atest potwierdzający ich jakość, by jeszcze lepiej wypaść w oczach klientów? Dyrektywa PED (97/23/WE) umożliwia nam przygotowanie go dla wszelkich branż, w których wymagana jest certyfikacja kotłów parowych, zbiorników, rurociągów czy oprzyrządowania zabezpieczającego. My też, abyśmy mogli wydawać Państwu dokumenty dotyczące zgodności produktów ze wszystkimi wymaganymi normami, sami musimy działać w zgodzie z nimi.

SEP uprawnienia

Prowadzimy kursy i szkolenia w trzech kategoriach: elektrycznych (G1), energetycznych (G2) i gazowych (G3). SEP wydaje uprawnienia, która są niezbędne podczas pracy przy eksploatacji i dozorze instalacji, urządzeń i sieci elektroenergetycznych i gazowych (pomp, wentylatorów, turbin parowych, kotłów, sprężarek itp.)