Praca w Holandii

Oferty praca w Holandii i praca zagranicą różnią się także ze względu na specyfikę państwa, do którego dana osoba będzie wyjeżdżać. Ktokolwiek chce zarabiać na wysokim poziomie i równocześnie zgodnie z przepisami prawa powinien zainteresować się ofertami legalnej pracy za granicą, najlepiej u naszych zagranicznych sąsiadów, w Norwegii, lub nieco bliżej, w Holandii. Będzie to na pewno z bardzo wielką korzyścią dla niego samego, jak i dla rodzin takich osób, bowiem bez wątpienia wzrośnie standard ich życia.

Pomoce naukowe

Wrzesień już za rogiem - warto zadbać o atrakcyjne wizualnie materiały dydaktyczne do powieszenia w klasie. Pomoce naukowe dostępne w naszym sklepie internetowym to rozwiązanie umożliwiające szybkie przyswajanie wiedzy dla uczniów w szkołach podstawowych, liceach itd. Proponujemy plansze z wielu dziedzin - okresowe układy pierwiastków, karty wzorów fizycznych i matematycznych oraz tabele z zestawieniem najważniejszych wydarzeń historycznych.

Kursy angielskiego Dąbrowa Górnicza

O tym, że znajomość obcych słówek i zwrotów się przydaje przekonał się prawdopodobnie każdy kto przebywał za granicą. Nasza szkoła w Dąbrowie Górniczej oferuje kurs angielskiego dla każdej osoby chcącej rozpocząć naukę. Proponujemy wiele wariantów zajęć - dla dzieci, osób starszych, lekcje grupowe, indywidualne, jak i obozy.

Prawo rodzinne i opiekuńcze - księgarnia

Fachowa literatura, w której ujęte zostały aktualne przepisy i normy niezbędna jest dla pracowników sądów i kancelarii, ale także dla studentów i aplikantów. Do dyspozycji naszych klientów przekazujemy kompleksowo ujęte prawo rodzinne i opiekuńcze - księgarnia internetowa oferuje wszystkie obowiązujące kodeksy i komentarze.