Praca w Holandii

Oferty praca w Holandii i praca zagranicą różnią się także ze względu na specyfikę państwa, do którego dana osoba będzie wyjeżdżać. Ktokolwiek chce zarabiać na wysokim poziomie i równocześnie zgodnie z przepisami prawa powinien zainteresować się ofertami legalnej pracy za granicą, najlepiej u naszych zagranicznych sąsiadów, w Norwegii, lub nieco bliżej, w Holandii. Będzie to na pewno z bardzo wielką korzyścią dla niego samego, jak i dla rodzin takich osób, bowiem bez wątpienia wzrośnie standard ich życia.

Pomoce naukowe

Wrzesień już za rogiem - warto zadbać o atrakcyjne wizualnie materiały dydaktyczne do powieszenia w klasie. Pomoce naukowe dostępne w naszym sklepie internetowym to rozwiązanie umożliwiające szybkie przyswajanie wiedzy dla uczniów w szkołach podstawowych, liceach itd. Proponujemy plansze z wielu dziedzin - okresowe układy pierwiastków, karty wzorów fizycznych i matematycznych oraz tabele z zestawieniem najważniejszych wydarzeń historycznych.

Uprawnienia SEP do 1kv

Kandydaci, chcący pracować na urządzeniach elektrycznych o określonej mocy i napięciu, muszą zdobyć uprawnienia SEP do 1kV. By podejść do ustnego egzaminu, należy posiadać wiedzę z norm eksploatacyjnych, działania i obsługi maszyn oraz sieci energetycznych czy przepisów dot. postępowania w trakcie awarii. Zapraszamy na szkolenia do naszego ośrodka.

konsultacje indywidualne

Szkolenia online prowadzone dla pracowników szkół i przedszkoli usprawniają pracę i ułatwiają pracownikom kontakty z uczniami. Program kursu przewiduje konsultacje indywidualne i grupowe, w zależności od potrzeb klientów. Dotyczą one tematyki wybranej przez radę pedagogiczną, która odpowiada potrzebom placówek.

Indywidualne lekcje śpiewu

Zespół doświadczonych i gruntownie wykształconych muzyków zaprasza wszystkie chętne osoby na indywidualne lekcje śpiewu. Zapraszamy zarówno początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych wokalistów. Oferujemy profesjonalne przygotowanie do konkursów, egzaminów, castingów, festiwali czy też odbycia sesji nagraniowej. Do odniesienia sukcesu w muzyce nie wystarczy tylko Twój talent, należy jeszcze odpowiednio go oszlifować podczas zajęć warsztatowych ze specjalistami.