e-learning

Powiedzenie, że nauka to do wiedzy klucz bardzo uogólnia podejście do prawdziwej edukacji. Klucze takie można zdobywać na wiele sposobów, jednak lepsze są te najskuteczniejsze. Proponujemy państwu szkolenia e-learningowe, dzięki którym w łatwy i przyjemny sposób dotrzeć można do każdego rodzaju odbiorcy. Fenomenalne sukcesy szkoleń e-learningowych potwierdzają świetne referencje i zadowolenie naszych partnerów.

Dyrektywa PED

Zajmujecie się Państwo jakąkolwiek działalnością związaną z urządzeniami ciśnieniowymi i chcielibyście otrzymać atest potwierdzający ich jakość, by jeszcze lepiej wypaść w oczach klientów? Dyrektywa PED (97/23/WE) umożliwia nam przygotowanie go dla wszelkich branż, w których wymagana jest certyfikacja kotłów parowych, zbiorników, rurociągów czy oprzyrządowania zabezpieczającego. My też, abyśmy mogli wydawać Państwu dokumenty dotyczące zgodności produktów ze wszystkimi wymaganymi normami, sami musimy działać w zgodzie z nimi.

Praca w Holandii

Oferty praca w Holandii i praca zagranicą różnią się także ze względu na specyfikę państwa, do którego dana osoba będzie wyjeżdżać. Ktokolwiek chce zarabiać na wysokim poziomie i równocześnie zgodnie z przepisami prawa powinien zainteresować się ofertami legalnej pracy za granicą, najlepiej u naszych zagranicznych sąsiadów, w Norwegii, lub nieco bliżej, w Holandii. Będzie to na pewno z bardzo wielką korzyścią dla niego samego, jak i dla rodzin takich osób, bowiem bez wątpienia wzrośnie standard ich życia.

Księgarnia edukacyjna

Podstawą do stworzenia naszej księgarni edukacyjnej było zaoferowanie niezwykle szerokiego zakresu podręczników w możliwie niskich, bardzo konkurencyjnych cenach. Nie bez znaczenia jest również wygoda zakupów - bez konieczności wizyty w zatłoczonych księgarniach stacjonarnych, w których nie ma pewności znalezienia poszukiwanego produktu. Księgarnia edukacyjna ANWI zaprasza do sprawdzenia naszej kompleksowej oferty oraz do udanych zakupów już dzisiaj!