Etui wodoszczelne na telefon

Podczas spływu kajakowego bardzo często musisz mieć możliwość dzwonienia, a co za tym idzie musisz zabrać komórkę na wyprawę. Aby upewnić się, że się nie zniszczy podczas niespodziewanego kontaktu z wodą, warto nabyć etui wodoszczelne na telefon, które wyposażone jest w wygodny sznurek, dzięki któremu upewnisz się, że aparat się nie zgubi.

Instalacja LPG

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która oferuje rozwiązania mechaniczne, jakich potrzebuje nowoczesna instalacja LPG sekwencyjna. Bazując na doświadczeniu oraz znając rynek i potrzeby konsumentów wprowadzamy do oferty oryginalne rozwiązania w postaci gotowych zestawów. Dajemy naszym Klientom duży wybór w zakresie rozwiązań, a przy tym gwarantujemy atrakcyjne ceny. Jako profesjonalna firma zapewniamy także życzliwą oraz profesjonalną obsługę. Zachęcamy do skorzystania z naszych produktów - służymy poradą.

Regeneracja drążków kierowniczych

Zajmujemy się produkowaniem wysokiej jakości elementów z poliuretanu, wykorzystywanych powszechnie w wielu modelach pojazdów. W zakres naszych działań wchodzi również regeneracja drążków kierowniczych stosowanych w samochodach ciężarowych. Można u nas odebrać większość typów, przy każdym z nich zastosowaliśmy nowoczesne metody naprawcze. Zapewniamy przystępne warunki handlowe, profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo w wyborze optymalnego rozwiązania oraz szybką realizację zamówienia. Zachęcamy do kontaktu.

montaż turbosprężarki

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży motoryzacyjnej, doskonale wiemy jak ważny jest prawidłowy montaż turbosprężarki według instrukcji producenta. Nasz warsztat samochodowy zdiagnozuje przyczynę awarii i ustali, jakie inne usterki mogą się z nią wiązać oraz właściwie zainstaluje w pojeździe nową, sprawną część.

Domek holenderski całoroczny

Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku już od 1994 roku. Tak długie doświadczenie sprawia, że doskonale orientujemy się w wymaganiach naszych klientów i jesteśmy w stanie bez trudu im sprostać. Firma 5 Tomasz Piątkowski prowadzi sprzedaż nie tylko używanych przyczep campingowych, ale znajdziecie w naszej ofercie również holenderskie i angielskie domki letniskowe. Są one niezwykle funkcjonalne, wygodne i przede wszystkim tanie. W celu poznania naszego pełnego katalogu, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

wypożyczalnia samochodów kraków

Jesteśmy do dyspozycji kierowców, pragnących zrealizować cele prywatne lub firmowe dzięki najlepszej jakości środkom transportu. Zapraszamy do wypożyczalni samochodów w Krakowie, gdzie czekają na państwa najlepsze auta w najniższych cenach, które wynajmujemy na dłuższy lub krótszy czas, w zależności od potrzeb.

Sieci rybackie

Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości sieci rybackie dla rybaków. Zapewniamy szeroki wybór rozmiarów, wzorów i typów sieci, które są idealne do łowienia różnych gatunków ryb. Nasze produkty są wykonane z trwałych materiałów, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Sprawdź naszą ofertę sieci rybackich.

chlapacze do tirów

Ochrona lakieru samochodowego jest istotna - zdarta warstwa mogłaby przyczynić się do szybszej korozji. W naszej ofercie znajdziesz chlapacze do tirów dostępne w wielu modelach. Tak zwane fartuchy ochraniają lakier przed różnymi odpryskami spod pędzących kół np. drobnymi kamieniami, żwirem oraz innymi rzeczami.

Klimatyzacja Częstochowa

Nadchodzi sezon letni - oznacza to bardzo wysokie temperatury, które mogą dokuczać nie tylko na zewnątrz, ale również w pojeździe. Dlatego tak istotna jest poprawnie działająca klimatyzacja, w którą powinno być wyposażone każde auto. Zapewnimy to Państwu poprzez przeglądy i naprawy realizowane w Częstochowie.

Transport palet do niemiec

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które może pochwalić się długoletnim doświadczeniem, co jednoznacznie wskazuje, że oferowany przez nas transport palet na linii Polska-Niemcy odbywa się szybko, rzetelnie oraz zawsze w ustalonym wcześniej terminie. Firma Usługowa „FRASIK” posiada własny magazyn przeładunkowy, oraz dysponuje wieloma samochodami towarowymi co jednoznacznie wskazuje, że jesteśmy doskonale przygotowani do realizacji zleceń na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

1 2