alimenty adwokat

Nasza kancelaria świadczy pomoc w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Jednym z częstszych problemów przy rozpadzie małżeństwa jest podział opieki nad dziećmi. Z sytuacją tą związane są oczywiście także środki na ich wychowanie, czyli alimenty. Adwokat naszej kancelarii udzieli niezbędnych informacji i porad w tym zakresie.

notariusz Szczecin

Prowadzona od 2013 roku kancelaria znajduje się w Szczecinie w pobliżu placu Odrodzenia. Świadczona pomoc dotyczy sporządzania aktów, jak i wykonywania innych czynności prawnych wynikających z odrębnych przepisów. Istnieje również możliwość, aby notariusz wykonał swoją pracę także poza siedzibą kancelarii.

Adwokat prawo karne Łódź

Nasza kancelaria działa na terenie Warszawy, Łodzi i Radomia. Doradzamy w wielu dziedzinach. Nasz adwokat, którego specjalizacją jest prawo karne świadczy pomoc w sprawach, które je naruszają. Reprezentuje Klienta przed organami ścigania i sądami, sporządza pisma procesowe i wnioski dowodowe. Przeciwdziała stosowaniu aresztu tymczasowego.

Adwokat sprawy rozwodowe

Jak pokazują badania społeczne, sprawy rozwodowe nie budzą już takich kontrowersji, jak miało to miejsce jeszcze parę lat temu. Podczas procesu regulowane są takie kwestie jak podział majątku, ustalenie opieki rodzicielskiej, określenie kwoty alimentacyjnej, uzgodnienie terminów widywania dzieci oraz innych zagadnień z tym związanych. Adwokat Filip Domagalski z Warszawy prowadzi doradztwo w zakresie prawa rodzinnego. Zajmuje się również sporządzaniem pism sądowych oraz reprezentacją Klienta na rozprawie.

Kancelaria prawo karne Płock

Jeśli chodzi o postępowania sądowe wsparcie świadczyć może kancelaria. Prawo karne to skomplikowana dziedzina kodeksu, która zawiera w sobie naruszenia takie jak np. naruszenie nietykalności cielesnej, pobicia, kradzieże, oszustwa, fałszerstwa czy też włamania. Adwokat z Płocka może świadczyć pomoc wszystkim stronom procesu, a także reprezentować strony przed podczas postępowania sądowego. Możliwe jest także wsparcie podczas tworzenia wymaganych dokumentów oraz przy spełnianiu funkcji pełnomocnika.

Notarialne poświadczenie podpisu Gdańsk

W przypadku sygnowania umów swoim imieniem i nazwiskiem często konieczne może okazać się notarialne poświadczenie podpisu. Nasza kancelaria zlokalizowana w Gdańsku przygotuje dla Państwa takie uwierzytelnienie. Na takim dokumencie powinno znaleźć się kilka elementów, a są to: data, oznaczenie miejsca sporządzenia, oznaczenie kancelarii, itd.

Anioł na pomnik

Straciłeś niedawno bliską osobę i niestety w obecnej chwili jedyną rzeczą, jaką możesz dla niej zrobić jest zadbanie o godny pochówek? Oprócz tego musisz także zamówić nagrobek z płyty kamiennej. Jeśli chcesz uczynić to miejsce na cmentarzu wyjątkowym, to w naszym sklepie znajdziesz anioł na pomnik.