Adwokat Gdańsk

Dominika Fafińska jest adwokatem, którego kancelaria prawna ma siedzibę w Gdańsku. W ramach jej działalności prowadzona jest bieżąca obsługa prawna firm jak i klientów idywidualnych. Specjalnością mecenas jest także prawo karne, cywilne, rozwodowe, jak i sprawy rodzinne. W zakresie wyżej wymienionych dziedzin prawa oferowane są usługi, takie jak udzielanie porad prawnych, prowadzenie procesów sądowych, czy postępowań spadkowych.

alimenty adwokat

Nasza kancelaria świadczy pomoc w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Jednym z częstszych problemów przy rozpadzie małżeństwa jest podział opieki nad dziećmi. Z sytuacją tą związane są oczywiście także środki na ich wychowanie, czyli alimenty. Adwokat naszej kancelarii udzieli niezbędnych informacji i porad w tym zakresie.

notariusz Szczecin

Prowadzona od 2013 roku kancelaria znajduje się w Szczecinie w pobliżu placu Odrodzenia. Świadczona pomoc dotyczy sporządzania aktów, jak i wykonywania innych czynności prawnych wynikających z odrębnych przepisów. Istnieje również możliwość, aby notariusz wykonał swoją pracę także poza siedzibą kancelarii.

komornik Katowice

Prowadzący swoją działalność od sześciu lat egzekutor, zajmuje się między innymi wykonywaniem pieniężnych i niepieniężnych roszczeń cywilnych. Komornik, który swoje biuro ma w Katowicach ma możliwość prowadzenia między innymi spisu inwentarza, jak i sporządzania protokołu stanu faktycznego przed rozpoczęciem postępowania sądowego.

Firma recyklingowa

Profesjonalna firma recyklingowa z siedzibą w Rawiczu. Od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi skupu wszelkiego rodzaju odpadów elektrycznych, elektronicznych, telekomunikacyjnych, oraz tworzyw sztucznych i metali. Cały proces przetwarzania zużytego i starego sprzętu na surowce do ponownego wykorzystania przebiega zgodnie zasadami know-know o ochronie środowiska.

Adwokat prawo karne Łódź

Nasza kancelaria działa na terenie Warszawy, Łodzi i Radomia. Doradzamy w wielu dziedzinach. Nasz adwokat, którego specjalizacją jest prawo karne świadczy pomoc w sprawach, które je naruszają. Reprezentuje Klienta przed organami ścigania i sądami, sporządza pisma procesowe i wnioski dowodowe. Przeciwdziała stosowaniu aresztu tymczasowego.