Adwokat Gdańsk

Dominika Fafińska jest adwokatem, którego kancelaria prawna ma siedzibę w Gdańsku. W ramach jej działalności prowadzona jest bieżąca obsługa prawna firm jak i klientów idywidualnych. Specjalnością mecenas jest także prawo karne, cywilne, rozwodowe, jak i sprawy rodzinne. W zakresie wyżej wymienionych dziedzin prawa oferowane są usługi, takie jak udzielanie porad prawnych, prowadzenie procesów sądowych, czy postępowań spadkowych.

alimenty adwokat

Nasza kancelaria świadczy pomoc w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Jednym z częstszych problemów przy rozpadzie małżeństwa jest podział opieki nad dziećmi. Z sytuacją tą związane są oczywiście także środki na ich wychowanie, czyli alimenty. Adwokat naszej kancelarii udzieli niezbędnych informacji i porad w tym zakresie.

notariusz Szczecin

Prowadzona od 2013 roku kancelaria znajduje się w Szczecinie w pobliżu placu Odrodzenia. Świadczona pomoc dotyczy sporządzania aktów, jak i wykonywania innych czynności prawnych wynikających z odrębnych przepisów. Istnieje również możliwość, aby notariusz wykonał swoją pracę także poza siedzibą kancelarii.

Prawnik prawa pracy

Głównym obszarem działalności naszej kancelarii jest szeroko rozumiana opieka nad Klientami biznesowymi. Jej czołowym elementem jest wspieranie naszych Klientów w obrębie prawa pracy. Prawnik Daniel Paul dokonuje wnikliwej analizy przedstawionego problemu i na tej podstawie jest w stanie wskazać najkorzystniejsze dla przedsiębiorstwa rozwiązania. W przypadku sytuacji spornych - podejmujemy się reprezentowania interesów naszych Klientów - zarówno przed sądami, jak i innymi organami. Udzielamy również porad doraźnych.

komornik Katowice

Prowadzący swoją działalność od sześciu lat egzekutor, zajmuje się między innymi wykonywaniem pieniężnych i niepieniężnych roszczeń cywilnych. Komornik, który swoje biuro ma w Katowicach ma możliwość prowadzenia między innymi spisu inwentarza, jak i sporządzania protokołu stanu faktycznego przed rozpoczęciem postępowania sądowego.

węże strażackie

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo między innymi profesjonalne węże strażackie, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających przedstawicieli straży oraz OSP. Polecamy liczne modele tłoczne pożarnicze, doskonale sprawdzające się się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.