wywóz gruzu poznań

Stawiacie dom lub remontujecie już istniejący obiekt? Z pewnością głowicie się nad tym jak pozbyć się zużytych materiałów oraz cegieł i fragmentów tynku. Nasza firma pomoże Wam w tym zadaniu. Udostępniamy kontener na gruz i zapewniamy jego transport. Można u nas zamówić również modele przeznaczone do magazynowania śmieci. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale także do przedsiębiorstw budowlanych, które możemy stale zaopatrywać na terenie Poznania. Szczegółowy opis naszej działalności zamieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Radca prawny Bydgoszcz

Interesuje Ciebie najlepszy radca prawny z Bydgoszczy? Kompleksowe usługi z zakresu podziałów majątków, rozwodów i nie tylko znajdziesz w Cywiński Gliszczyński Orlińska Polański. Gorąco polecam odwiedzić stronę internetową na której znajdziesz między innymi szczegółowe informacje na temat działań oraz oferty.

naruszenie praw autorskich

Co zrobić, jeśli chcesz oskarżyć kogoś o naruszenie praw autorskich? Nasze biuro BG Patent zajmuje się doradztwem z zakresu pozyskiwania prawa patentowego, a także świadczy pomoc merytoryczną podczas procesu sądowego związanego z wykorzystaniem czyjegoś dzieła. Współpraca z adwokatem oraz rzecznikami pozwala na dokładną weryfikację spraw w przypadku nieznajomości przepisów podczas postępowania egzekucyjnego. Zajmujemy się badaniem czystości wzoru, a także wsparciem klientów podczas walki o wyłączność do posiadania określonej marki.

Adwokat Gdańsk

Dominika Fafińska jest adwokatem, którego kancelaria prawna ma siedzibę w Gdańsku. W ramach jej działalności prowadzona jest bieżąca obsługa prawna firm jak i klientów idywidualnych. Specjalnością mecenas jest także prawo karne, cywilne, rozwodowe, jak i sprawy rodzinne. W zakresie wyżej wymienionych dziedzin prawa oferowane są usługi, takie jak udzielanie porad prawnych, prowadzenie procesów sądowych, czy postępowań spadkowych.

Windykacja firmy

Windykacja należności jest usługą, na której Ci zależy? Liczysz na niskie koszta i dużą skuteczność? Zatem DKOW ma dla Ciebie wspaniałą ofertę, a wśród niej takie usługi jak monitoring należności, ustalenia majątkowe oraz pieczęć prewencyjna. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i skorzystania z oferty B2B dla firm.