Adwokat Gdańsk

Dominika Fafińska jest adwokatem, którego kancelaria prawna ma siedzibę w Gdańsku. W ramach jej działalności prowadzona jest bieżąca obsługa prawna firm jak i klientów idywidualnych. Specjalnością mecenas jest także prawo karne, cywilne, rozwodowe, jak i sprawy rodzinne. W zakresie wyżej wymienionych dziedzin prawa oferowane są usługi, takie jak udzielanie porad prawnych, prowadzenie procesów sądowych, czy postępowań spadkowych.

Adwokat sprawy karne Warszawa

Kancelaria świadczy usługi w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw oraz doradztwa administracyjnego i podatkowego. Specjalnością zespołu są sprawy karne, w których adwokat jest czasami jedyną deską ratunku dla oskarżonego lub pokrzywdzonego, zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, jak i sądowego oraz wykonawczego.

alimenty adwokat

Nasza kancelaria świadczy pomoc w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Jednym z częstszych problemów przy rozpadzie małżeństwa jest podział opieki nad dziećmi. Z sytuacją tą związane są oczywiście także środki na ich wychowanie, czyli alimenty. Adwokat naszej kancelarii udzieli niezbędnych informacji i porad w tym zakresie.