Adwokat Gdańsk

Dominika Fafińska jest adwokatem, którego kancelaria prawna ma siedzibę w Gdańsku. W ramach jej działalności prowadzona jest bieżąca obsługa prawna firm jak i klientów idywidualnych. Specjalnością mecenas jest także prawo karne, cywilne, rozwodowe, jak i sprawy rodzinne. W zakresie wyżej wymienionych dziedzin prawa oferowane są usługi, takie jak udzielanie porad prawnych, prowadzenie procesów sądowych, czy postępowań spadkowych.

alimenty adwokat

Nasza kancelaria świadczy pomoc w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Jednym z częstszych problemów przy rozpadzie małżeństwa jest podział opieki nad dziećmi. Z sytuacją tą związane są oczywiście także środki na ich wychowanie, czyli alimenty. Adwokat naszej kancelarii udzieli niezbędnych informacji i porad w tym zakresie.

usługi prawne Opole

Opolska kancelaria świadczy usługi klientom indywidualnym oraz biznesowym. W ramach prowadzonej praktyki udzielamy wsparcie w sprawach z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, handlowego, rodzinnego, podatkowego, ale nie tylko. Zajmujemy się również sprawami związanymi z ochroną własności intelektualnej i przemysłowej.

Opóźniony lot odszkodowanie

Nasza kancelaria pomaga w uzyskiwaniu rekompensat za poniesione szkody podczas odwołanych startów samolotów czy odmowy wpuszczenia na pokład. Wspieramy w sprawach dotyczących odszkodowania za opóźniony lot czy inne utrudnienia, jakie napotyka się w trakcie podróży. Nasi prawnicy reprezentują klientów z całej Polski.