Sala weselna Warszawa

Jednym z ważniejszych elementów przygotowań do uroczystości towarzyszących ceremonii ślubnej jest wybór miejsca na przyjęcie. Proponowana przez nas sala weselna w Hotelu Boss pod Warszawą to doskonała opcja. Nasza oferta wyróżnia się wyśmienity menu, wyjątkową atmosferą, doskonałym wystroje oraz profesjonalną obsługą. Proponujemy również możliwość organizacji przyjęcia w plenerze, w otoczeniu lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Zapewniamy również możliwość noclegu, oferując ponad 130 w pełni wyposażonych pokoi.

hotele nad morzem dla dzieci

Planujecie Państwo rodzinny wyjazd na plażę? Nie wszystkie hotele nad morzem dla dzieci są odpowiednio przystosowane do familijnego wyjazdu, jednak La Siesta w Jastrzębiej Górze to miejsce, w którym z pewnością poczujecie się komfortowo i bardzo przyjemnie. Oferujemy wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych.

Ślub w Tatrach

Ten najważniejszy dzień w życiu warto przeżyć w niepowtarzalnej lokalizacji. Zdecydowanie są nią góry, które zapewniają nie tylko doskonałe widoki, ale również czyste powietrze. Dlatego ślub w Tatrach to tak znakomity pomysł, który zachwyci zarówno Młodą Parę, jak i wszystkich jej gości. Organizujemy również wesela.

Apartamenty nad morzem

Hotel Amber Suite oferuje Państwu luksusowe apartamenty nad morzem. Pięknie i wygodnie urządzone, przestronne pokoje z pewnością spełnią Państwa oczekiwania jakościowe i estetyczne. W naszym o środku wypoczynkowym znajdziecie Państwo również nowoczesny i świetnie wyposażony salon SPA oraz wspaniałą restaurację. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!