Odchudzanie dla dzieci

Firma Amitur oferuje jedyny w swoim rodzaju sposób na odchudzanie dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do skorzystania z atrakcyjnych turnusów oraz obozów odchudzających. Jeśli szukasz dodatkowych informacji o ofercie, znajdziesz je na stronie internetowej podanej w linku. Odchudzanie dla młodzieży, skorzystaj!

modele plastikowe

Modele plastikowe do sklejania to wspaniała rozrywka dla najmłodszych oraz dla rodziców. Sklejanie modeli uczy cierpliwości, dokładności i rozwija zdolności manualne. Nasza firma od wielu lat sprzedaje modele do sklejania. Największą ofertę posiadamy na modele łodzi i akcesoria do nich. Modele do sklejania z naszej oferty to produkty warte uwagi wykonywane z wysokiej jakości materiałów.

Angielski finansowy

Chcesz rozwijać się zawodowo i otworzyć się na współpracę z zagranicznymi firmami, a Twój zawód wiąże się z bankowością. Jeśli tak, jest jeden kurs, na który powinieneś się zdecydować - angielski finansowy. Oferujemy dwa poziomy zaawansowania: B1/B2 i C1/C2. Zajęcia będą odbywać się w zakresie 90 minut na tydzień, dostarczymy Ci materiały, a do tego umożliwimy Ci konwersacje z native speakerem!

Prywatna szkoła języka angielskiego Warszawa

Aby nasze dzieci miały łatwiejszy start w dorosłość, inwestujemy w ich edukację. Zapisujemy na różne zajęcia, w tym do takich instytucji jak prywatna szkoła języka angielskiego. Warszawa jako duże miasto stara się sprostać tym wymaganiom, dlatego jest tutaj niejedna szkoła angielskiego. W stolicy znajdziesz również naszą szkołę, w której nauka angielskiego jest przyjemna i skuteczna. Zapraszamy!

Angielski Opalenica

Wszyscy dobrze wiemy, że język angielski jest niezbędny do funkcjonowania we współczesnym świecie. Dlatego w Łosiem Opalenica organizujemy przeróżne kursy i korepetycje, w tym również dla najmłodszych. Stosujemy efektywne metody, dzięki którym uczymy świadomego zapamiętywania materiału. Nasza szkoła językowa - Angielski Opalenica proponuje zajęcia dla dzieci, dla dorosłych, dla grup, online a także z dojazdem do klienta. Dla każdej grupy przygotowaliśmy osobny program i zróżnicowane materiały. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Warsztaty flipchart

Praca nauczyciela jest zawodem, w którym szczególną rolę odgrywa sposób przekazywania wiedzy. Treści napisane w podręcznikach i lekturach nie zawsze są łatwe do zrozumienia i przystępne. Warto więc zadbać o bardziej zróżnicowaną formę prezentacji danych. Dlatego też stworzyłem rysunkowe warsztaty. Flipchart jest powierzchnią, która idealnie nadaje się do przedstawiania informacji.

korepetycje matematyka

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty na korepetycje. Matematyka, angielski, francuski, algebra, historia sztuki, geografia, biologia, język polski - to tylko niektóre z dziedzin, w których możesz zamieścić ogłoszenie dotyczące korepetycji. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji!

Niepubliczne przedszkole

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną kwestią dla każdego rodzica jest możliwość skorzystania ze sprawdzonej opieki, która zadba o komfort i zapewni maluszkowi bezpieczeństwo w trakcie nieobecności mamy i taty. Niepubliczne Przedszkole Euklidesa z Sosnowca to doskonały wybór dla każdego, dla kogo poza wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą ważna jest również sprzyjająca rozwojowi domowa atmosfera. Co więcej, mamy do zaoferowania także cały szereg doskonałych zajęć dodatkowych, w tym głównie językowych i artystycznych.