Prywatne domy opieki Warszawa i okolice

Gdy pomoc dla seniora wymaga dużo uwagi i zaangażowania, nie musicie rezygnować z pracy. To może obniżyć jakość Waszego życia oraz seniora. Z pomocą przychodzą prywatne domy opieki w Warszawie i okolicach. Wśród nich znajduje się nasz "Dom Rodzinny". To zakład opiekuńczo-leczniczy, gdzie przyjmujemy podopiecznych , którzy wymagają stałej obserwacji oraz ciągłego nadzoru. Obiekt znajduje się w urokliwym położeniu i zapewnia szereg atrakcji dla swoich podopiecznych. Gwarantuje także zajęcia terapeutyczne.

Odchudzanie dla dzieci

Firma Amitur oferuje jedyny w swoim rodzaju sposób na odchudzanie dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do skorzystania z atrakcyjnych turnusów oraz obozów odchudzających. Jeśli szukasz dodatkowych informacji o ofercie, znajdziesz je na stronie internetowej podanej w linku. Odchudzanie dla młodzieży, skorzystaj!

modele plastikowe

Modele plastikowe do sklejania to wspaniała rozrywka dla najmłodszych oraz dla rodziców. Sklejanie modeli uczy cierpliwości, dokładności i rozwija zdolności manualne. Nasza firma od wielu lat sprzedaje modele do sklejania. Największą ofertę posiadamy na modele łodzi i akcesoria do nich. Modele do sklejania z naszej oferty to produkty warte uwagi wykonywane z wysokiej jakości materiałów.

Angielski finansowy

Chcesz rozwijać się zawodowo i otworzyć się na współpracę z zagranicznymi firmami, a Twój zawód wiąże się z bankowością. Jeśli tak, jest jeden kurs, na który powinieneś się zdecydować - angielski finansowy. Oferujemy dwa poziomy zaawansowania: B1/B2 i C1/C2. Zajęcia będą odbywać się w zakresie 90 minut na tydzień, dostarczymy Ci materiały, a do tego umożliwimy Ci konwersacje z native speakerem!