Odzież sportowa męska

Odzież sportowa męska znajdująca się w naszym sklepie to przede wszystkim doskonałe ubrania treningowe takie jak koszulki, bluzy, odzież fitness, trekkingowa. Są to produkty wykonane z najwyższej klasy materiałów, które zabezpieczają przez rozwojem bakterii. Odzież z naszej oferty świetnie dopasowuje się do kształtu i fizjonomii ciała, dzięki czemu zapewnia niezwykłą wygodę i komfort podczas treningu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

liny do ćwiczeń

Sznury wspinaczkowe i fitnessowe budują wytrzymałość, wzmacniają mięśnie głębokie i najczęściej są wykorzystywane podczas popularnych treningów crossfitowych. Liny do ćwiczeń, które prezentujemy w naszym sklepie z akcesoriami sportowymi, przeznaczone są przede wszystkim do zwiększania siły i rzeźbienia górnych partii ciała.

Wyposażenie sal gimnastycznych

U producenta MTB-Group możecie Państwo nabyć profesjonalne wyposażenie sal gimnastycznych, boisk, szatni i trybun, lecz również siłowni i klubów fitness. Kupują u nas również Klienci indywidualni, którzy cenią sobie aktywność fizyczną i lubią ćwiczenia w domowym zaciszu. Polecamy w szczególności bramki do piłki nożnej, siatkowej oraz kabiny dla zawodników rezerwowych.