liny do ćwiczeń

Sznury wspinaczkowe i fitnessowe budują wytrzymałość, wzmacniają mięśnie głębokie i najczęściej są wykorzystywane podczas popularnych treningów crossfitowych. Liny do ćwiczeń, które prezentujemy w naszym sklepie z akcesoriami sportowymi, przeznaczone są przede wszystkim do zwiększania siły i rzeźbienia górnych partii ciała.

Wyposażenie sal gimnastycznych

U producenta MTB-Group możecie Państwo nabyć profesjonalne wyposażenie sal gimnastycznych, boisk, szatni i trybun, lecz również siłowni i klubów fitness. Kupują u nas również Klienci indywidualni, którzy cenią sobie aktywność fizyczną i lubią ćwiczenia w domowym zaciszu. Polecamy w szczególności bramki do piłki nożnej, siatkowej oraz kabiny dla zawodników rezerwowych.

NBA wyniki

Fani koszykówki mogą sprawdzić na portalu jakie są wyniki NBA. Ze względu na różnicę czasu, nie każdy ma możliwość oglądania rozgrywek podczas nocnych transmisji telewizyjnych na żywo. Z tego względu po zakończonej grze, można znaleźć informacje dotyczące tego, kto wygrał i jaką różnicą punktową, a także zapoznać się z dokładniejszymi relacjami z parkietu.

Sklep rowerowy

Każdy sklep rowerowy powinien oferować nie tylko gotowe rozwiązania, ale również wiele dodatkowych akcesoriów, które pasjonatom kolarstwa pozwolą dowolnie modernizować swoje pojazdy. Dlatego też, oprócz nowoczesnych, dwukołowych modeli, w naszym asortymencie znalazły się dodatkowe gadżety w postaci odzieży rowerowej, oświetlenia, części zamiennych oraz smarów, które pomogą utrzymać odpowiedni stan techniczny pojazdu. Nasza oferta to propozycje dla cyklistów preferujących zjazdy górskie i spokojne przejażdżki miejskie.

Czarter jachtów Giżycko

Nasza firma oferuje doskonały sposób na spędzenie wakacji, jakim jest czarter jachtów. Giżycko to miejscowość na Mazurach, w której zacumowane są nasze jachty. Oferujemy Państwu czarter jachtów z Giżycka, który obejmuje zarówno jachty żaglowe, jak i motorowe. Jeśli chcesz przeżyć z nami przygodę swojego życia, to zapraszamy do kontaktu!

Pokoje blisko plaży

Pensjonat nad Morzem Bałtyckim oferuje komfortowe noclegi dla turystów. Pokoje blisko plaży wyposażone są w łazienki i aneksy kuchenne. Przy obiekcie znajduje się ogród do dyspozycji gości, z placem zabaw oraz grillem. Na miejscu znajduje się zastawa stołowa, żelazko, suszarka do włosów oraz akcesoria dla niemowląt.

Trening medyczny Kraków

Powrót do pełni zdrowa wymaga zaangażowania ciała. Dlatego też nasza placówka w Krakowie świadczy pomoc w zakresie treningu medycznego - ćwiczenia dobieramy na podstawie potrzeb naszych klientów, a także rodzaju i stopnia operacji, jakim zostali poddani. Ruch pobudza organizm do działania co może skutkować szybszym powrotem do pełni sił.

Zimowe artykuły sportowe

Kiedy zbliża się grudzień, a w prognozie pogody pojawiają się zapowiedzi o pierwszych opadach śniegu, miłośnicy łyżew czy jazdy na nartach z niecierpliwością zacierają ręce. W naszym sklepie internetowym wyposażysz się w niezbędne zimowe artykuły sportowe, dzięki którym będziesz mógł oddać się aktywnościom na świeżym, mroźnym powietrzu.