Food Truck

Niezwykle dochodowym rozwiązaniem w świecie restauratorów jest przyczepa gastronomiczna. Dzięki zdolności do przemieszczania się, food truck umożliwia dotarcie do szerszego grona głodnych klientów. Kupujący mają możliwość poznania marki, której pojazd regularnie odwiedza festiwale i modne, sezonowe miejsca.

Transport morski z USA do Polski

Nasza firma oferuje usługę, jaką jest transport morski z USA do Polski. Zajmujemy się spedycją towarów o wielu gabarytach: zarówno pełnokontenerowych, jak i drobnicowych. Umożliwiamy przewóz towaru w chłodniach. Jest to często wybierane rozwiązanie ze względu na korzystniejsze od przewozu powietrznego warunki ekonomiczne.

wypożyczalnia mercedesa vito

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się wynajmowaniem aut. Oferta firmy to między innymi wypożyczalnia Mercedesa Vito. Jest to duży samochód, idealny do przewożenia znacznej liczby osób na przykład na jakąś imprezę lub uroczystość. Odznacza się komfortem jazdy oraz bogatym wyposażeniem, które sprosta oczekiwaniom każdego z klientów.

Skup palet Katowice

Jeśli chciałbyś oczyścić swoje przedsiębiorstwo lub magazyn z zalegających produktów, to skup palet prowadzony przez naszą firmę na terenie Katowic jest idealnym rozwiązaniem. Przyjmujemy towary o różnych konstrukcjach: EURO, CP oraz niestandardowe. Nic nie szkodzi, jeśli produkty mają jakieś wady - prowadzimy recykling odpadów, który pozwala na odzyskanie surowców wtórnych.

Domek holenderski całoroczny

Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku już od 1994 roku. Tak długie doświadczenie sprawia, że doskonale orientujemy się w wymaganiach naszych klientów i jesteśmy w stanie bez trudu im sprostać. Firma 5 Tomasz Piątkowski prowadzi sprzedaż nie tylko używanych przyczep campingowych, ale znajdziecie w naszej ofercie również holenderskie i angielskie domki letniskowe. Są one niezwykle funkcjonalne, wygodne i przede wszystkim tanie. W celu poznania naszego pełnego katalogu, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

Szyby Zetor

Ta maszyna rolnicza często gości w gospodarstwach naszych klientów. Jako że istnieje duże zapotrzebowanie na części do ciągników tej czeskiej marki, nasz asortyment bogaty jest w szyby Zetor: przednie, tylne i boczne. Uzupełniają one różne modele urządzenia: 5211, 7211, Major, Forterra oraz kilka innych.

Import samochodów z USA

Znajdź dla siebie wymarzone auto i pozwól nam w tym pomóc! Proponujemy import samochodów z USA, które są sprzedawane na zagranicznych aukcjach. To nie tylko świetna okazja i możliwość zaoszczędzenia, ale także szansa na nabycie sprawnego auta w niepowtarzalnym designie. Możesz wybrać dowolny model, a my przetransportujemy go do Ciebie.

1 2