Samochody z Kanady

Zachęcamy kierowców do zapoznania się z naszą ofertą. Sprowadzamy motocykle, łodzie oraz samochody z Kanady i USA. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć nie tylko na nowoczesne pojazdy w niższej cenie, ale także znacznie atrakcyjniejsze wyposażenie. Proponujemy pełne wsparcie przy zakupie wybranego modelu.

Krążniki

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i projektowaniu systemów przenoszenia taśmowego produktów sypkich lub w kęsach. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów instalatorskich. Wytrzymałe krążniki z polietylenu służą do podtrzymywania taśmy w czasie podawania ładunku. W ofercie modele gładkie, tarczowe, stalowe i inne.

Wentylacja do kamperów

Komfort wakacji na kempingu zależy często od temperatury panującej w naszym ukochanym pojeździe. Proponowana przez nas wentylacja do kamperów pozwoli szybko przewietrzyć i schłodzić wnętrze pojazdu - przyczepy. Oferując nowoczesne rozwiązania wprowadziliśmy do oferty także klimatyzację podławkową i dachową.

Taksówka do Modlina

Posiadamy całą flotę pojazdów, które przetransportują Cię na terenie Warszawy wszędzie tam, gdzie akurat potrzebujesz. Taksówka do Modlina zawiezie Cię także na lotnisko i z powrotem, byś nie musiał martwić się dojazdem do domu. Nasze pojazdy są połączone sygnałem GPS z aplikacją, więc możesz śledzić ich trasę w telefonie!

Myjnie dla warsztatów

Każda firma produkująca komponenty maszyn lub też zajmująca się ich serwisowaniem, powinna posiadać powierzchnie, na których możliwe jest wyczyszczenie wszystkich komponentów z różnego rodzaju tłuszczów, smarów oraz innego typu zabrudzeń. Myjka warsztatowa ręczna oferowana przez firmę Podex to urządzenie w trzech różnych rozmiarach, które ma formę stołu, dzięki czemu możliwe jest kompleksowe wyczyszczenie zarówno małych, jak i większych elementów. Stalowa rama i nogi zapewni trwałość i wytrzymałość.

1 2