documaster campus

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla administracji państwowej, przedsiębiorstw, a także placówek edukacyjnych. Proponujemy system informatyczny dla uczelni wyższych, szkół podstawowych oraz liceów. Dzięki naszym rozwiązaniom chmurowym, uczniowie oraz studenci nie muszą przynosić ciężkich plecaków, gdyż potrzebne do zajęć materiały zgromadzone są w udostępnianej przez nas bazie.

Kable instalacyjne

Artykuły przydatne do podłączenia wielu urządzeń elektronicznych - telewizora, komputera czy kina domowego znaleźć można w gronie tysięcy produktów dostępnych w naszym sklepie. Posiadamy kable instalacyjne z różnymi rodzajami wejść, w tym oczywiście USB, a także innymi powszechnie używanymi wtyczkami w branży elektrycznej.

Migomat Magnum

By usprawnić pracę swoją, lub swojej firmy, ważnym jest, by zaopatrzyć się w najlepszej jakości sprzęt, a takim właśnie jest migomat Magnum. Jako jeden z najlepszych półautomatów spawalniczych na rynku, pomoże on wyprodukować profesjonalne efekty, dzięki czemu cieszyć się będziesz lepszą pozycją na rynku pracy.

Fotowoltaika Gorzów Wielkopolski

Fotowoltaika to dziedzina nauki i techniki zajmująca się pozyskiwaniem energii elektrycznej poprzez przetwarzanie światła słonecznego. Fotowoltaika to jedna z dziedzin, którą się zajmujemy. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo wytrzymałe, stworzone z nowoczesnych materiałów systemy mocowań solarnych.

Oprogramowanie antywirusowe

Jednym z najistotniejszych działa w biznesie jest zabezpieczenie się przed szkodliwymi oprogramowaniami. Bardzo ważny jest więc zakup odpowiedniego programu antywirusowego. Cena tego narzędzia w ogóle nie odzwierciedla jego skuteczności. Jest to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa i zachowania poufności danych. Dzięki temu wszystkie informacje związane z transakcjami, pracownikami, wydatkami oraz opracowaną strategią przedsiębiorstwa, pozostaną poza zasięgiem hackerów. Zachęcamy do skorzystania z tego systemu prewencyjnego.

zakrętarki udarowe

W pracach serwisowych czy remontach niezwykle ważna jest precyzja - dokładne przycięcia i mocne wkręty. Czynności tych nie można wykonać za pomocą byle jakiego sprzętu. Elektronarzędzia Milwaukee połączone w praktyczne zestawy, pozwolą Ci na wykonywanie wszelkiego typu napraw. To wiertarko-wkrętarki, szlifierki kątowe oraz zakrętarki udarowe, które stanowią gwarancję jakości.

urządzenie wielofunkcyjne laserowe

Zamów już dziś i uzupełnił swoje biuro o sprzęt wyróżniający się szybkością pracy oraz łatwością w obsłudze. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe łączy zalety drukarki, kopiarki oraz skanera. Nie zajmuje wiele miejsca i świetnie sprawdza się w swojej roli. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli o zróżnicowanych parametrach.

Sprawdź czy strona działa

Dzięki naszej usłudze monitorującej twoją stronę z pięciu niezależnych lokalizacji zawsze będziesz powiadomiony jako pierwszy o wszelkich nieprawidłowościach z nią związanych. Łatwiej i szybciej zdiagnozujesz przyczynę awarii i szybciej ją rozwiążesz. Zapewnij bezpieczeństwo swojej stronie i zadbaj o swój biznes internetowy razem z nami.

Paletyzacja robotem

Potrzebujesz sprawnie działających maszyn do pakowania produktów w twoim zakładzie przemysłowym? Paletyzacja robotem to najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji. Zapewnia ona zawsze poukładane opakowania oraz brak niezależnych przerw oraz zmian dzięki automatyzacji procesu, co znacząco przyśpiesza wykonywanie prac.

1 2 3