systemy konferencyjne

Polecamy naszą ofertę, w ramach której znajdziecie najlepsze systemy konferencyjne. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest stworzenie przestronnych i niezwykle funkcjonalnych pomieszczeń. Zapewniają one idealne miejsca do przeprowadzania spotkań biznesowych w Waszych firmach. Gwarantujemy Wam niskie ceny.

Obsługa parkingów

Zajmujemy się tworzeniem miejsc, w których kierowcy bezpiecznie mogą pozostawić swój pojazd i nie martwić się o kolejki, aby zapłacić za postój. Oferowana przez nas obsługa stref płatnego parkowania, daje gwarancje szybkiego uiszczenia opłat za pośrednictwem aplikacji, a tym samym gwarantuje wygodę i zaoszczędzenie czasu.

Obsługa informatyczna firm

Nasza firma od wielu lat zajmuje się obsługą informatyczną firm i przedsiębiorstw na zasadach outsourcingu. W ramach tej usługi zapewniamy m.in. projektowanie, budowanie oraz zarządzanie sieciami komputerowymi, ochronę antywirusową, administrację serwerów, a także zabezpieczanie danych. Ponadto w naszej ofercie znajduje się przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa informatycznego.

Maszyny do produkcji ciastek

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą znanej na całym świecie firmy, która specjalizuje się w profesjonalnym wytwórstwie najlepszych na rynku maszyn do produkcji ciastek. Do ich czołowych produktów zaliczają się piece, ubijaczki, oblewarki do czekolady, czy choćby tunele chłodnicze. Wszystkim klientom gwarantują także obsługę techniczną zarówno przed- jak i pogwarancyjną oraz wszelkie naprawy i regulacje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stali się jednym z czołowych producentów na skalę światową.

Legalizacja wag

Jeżeli poszukujesz profesjonalnej firmy zajmującej się legalizacją wag, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Wykonujemy usługi na terenie Bydgoszczy i okolic, pozwalając na dopuszczenie urządzeń do handlu. Zapewniamy przystępne warunki handlowe, rzetelną obsługę oraz szybką realizację zamówienia.

Etui na telefon

W naszym sklepie internetowym znajdziesz najlepsze pokrowce na telefony i tablety, w tym etui np. na iPhone 6. Tym, co wyróżnia nasze produkty jest trwałość, wysoka estetyka oraz różnorodność, dzięki którym spełnią one oczekiwania wszystkich Użytkowników. Nasze rozwiązania nie tylko świetnie zabezpieczą Twoją komórkę przed uszkodzeniami, ale także zapewnią jej piękny i zindywidualizowany wygląd. Dysponujemy modelami z nadrukiem, drewnianymi oraz markowymi. Możesz też kupić obudowę z dowolną grafiką czy zdjęciem.

1 2 3