urządzenie wielofunkcyjne laserowe

Zamów już dziś i uzupełnił swoje biuro o sprzęt wyróżniający się szybkością pracy oraz łatwością w obsłudze. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe łączy zalety drukarki, kopiarki oraz skanera. Nie zajmuje wiele miejsca i świetnie sprawdza się w swojej roli. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli o zróżnicowanych parametrach.

Paletyzacja robotem

Potrzebujesz sprawnie działających maszyn do pakowania produktów w twoim zakładzie przemysłowym? Paletyzacja robotem to najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji. Zapewnia ona zawsze poukładane opakowania oraz brak niezależnych przerw oraz zmian dzięki automatyzacji procesu, co znacząco przyśpiesza wykonywanie prac.

Komputer dla grafika

Interesuje Cię wysokiej klasy sprzęt biznesowy DELL, LENOVO, FUJITSU lub HP? Zapraszamy do nas! Chętnie pomożemy Ci wybrać idealny komputer dla grafika, bez problemu znajdziesz u nas takie modele, które wyposażone są w nawet kilka wydajnych kart graficznych i najnowsze procesory. Istnieje również możliwość złożenia jednostki roboczej dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta!

Ślimacznica

Z uwagi na jej wiele możliwości montażowych ślimacznica jest wykorzystywana w prawie wszystkich branżach przemysłu. Charakteryzuje się rozległym zakresem przełożeń i skrzyżowanymi osiami. W ofercie posiadamy produkty o różnych wielkościach (40-125 mm) oraz z 11 przełożeniami (6,75; 9; 12; 14; 19; 29; 39; 52; 62; 82 oraz 109 : 1).

walidacja

Firma zajmuje się przygotowywaniem i wdrażaniem rozwiązań dla przemysłu farmaceutycznego. Walidacja procesów oraz urządzeń stanowi potwierdzenie, że operacja przebiega skutecznie i stabilnie, jest zgodna z zaplanowanymi parametrami oraz powtarzalna. Może to dotyczyć zarówno wytwarzania leku, jak i metod zachowania czystości urządzeń.

Termopary

Wiele naszych produktów występuje w seriach specjalnych i branżowych. Są to między innymi termopary przeznaczone dla wysokich temperatur sięgających aż 2300 stopni. Do każdego z tych czujników możesz dobrać rodzaj osłony (metalowa, ceramiczna, z metali szlachetnych) oraz inne atrybuty: przyłącze, złącze kątowe lub bagnetowe, kołnierz montażowy.

Folia stretch maszynowa

Jeżeli poszukujesz nowoczesnych owijarek do pakowania oraz sprzętu foliującego, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas urządzenia, które na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Zapewniamy przystępne ceny, fachowe doradztwo techniczne oraz szybką realizację zamówienia.

pompy ciepła Częstochowa

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszej firmy, w którym znajdą Państwo pompy ciepła instalowane na terenie Częstochowy. Oferujemy kompleksowe rozwiązania bazujące na różnych metodach ekologicznego pozyskiwania energii. Stworzymy dopasowaną do Państwa potrzeb ofertę, zaprezentujemy projekt, zajmiemy się jego montażem oraz zgłoszeniem instalacji do Zakładu Energetycznego.

Awaryjne otwieranie samochodu Warszawa

Oferujemy całodobowe usługi ślusarza na terenie Warszawy. Zatrudnieni w naszej firmie specjaliści zajmują się zarówno naprawą, jak i konserwacją oraz montażem zamków, wkładek, samozamykaczy, czy też innych akcesoriów drzwiowych znanych marek, takich jak Gerda, Juwent oraz Key Lock. Ponadto oferujemy awaryjne otwieranie samochodów i drzwi do domu lub mieszkania. Zapewniamy szybką i fachową pomoc, gdy zatrzasną się drzwi bądź zepsuje się ich mechanizm zamykający. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Fotorezystory

Elementy półprzewodnikowe mają wiele zastosowań. Wykorzystywane są m.in. w budzikach, systemach alarmowych i przeciwpożarowych czy też prostych miernikach natężenia światła w kamerach. Fotorezystory są w stanie przenieść napięcie sięgające aż do 150 V, a także wytrzymać najtrudniejsze warunki termiczne.

1 2 3 4