Garmin Forerunner

Trening biegowy nie musi już oznaczać puszczania muzyki z mało poręcznego telefonu. Garmin Forerunner zawiera wbudowany odtwarzacz, na który użytkownik może zgrać aż 500 utworów. Urządzenie posiada opcję podłączenia słuchawek przez Bluetooth®. Jest to także niezwykle dokładne narzędzie do monitorowania efektywności treningu.

Walcarki do blach

W naszej ofercie polecamy szeroki wybór niezawodnych maszyn, przeznaczonych do profesjonalnej obróbki metali w technologii sterowania numerycznego CNC. Są to między innymi giętarki i walcarki do blach, rur, profili i innych elementów, wykonanych ze stali, aluminium i innych metali. Świetnie sprawdzą się w wielu zakładach produkcyjnych.

Instalacje elektryczne Bielsk Podlaski

Jeśli potrzebne są Wam najlepszej jakości instalacje elektryczne zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przygotowane przez Best-light liczne rozwiązania umożliwiają wykonywanie odpowiednich systemów w Waszych domach prywatnych czy też innego typu budynkach, na przykład użyteczności publicznej. Znajdziecie u nas rozwiązania pozwalające na wykonywanie także zabezpieczeń alarmowych w obiektach. Bielsk Podlaski oraz Białystok tu znajdziesz biura naszej firmy.

1 2 3