Oprogramowanie antywirusowe

Jednym z najistotniejszych działa w biznesie jest zabezpieczenie się przed szkodliwymi oprogramowaniami. Bardzo ważny jest więc zakup odpowiedniego programu antywirusowego. Cena tego narzędzia w ogóle nie odzwierciedla jego skuteczności. Jest to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa i zachowania poufności danych. Dzięki temu wszystkie informacje związane z transakcjami, pracownikami, wydatkami oraz opracowaną strategią przedsiębiorstwa, pozostaną poza zasięgiem hackerów. Zachęcamy do skorzystania z tego systemu prewencyjnego.

zakrętarki udarowe

W pracach serwisowych czy remontach niezwykle ważna jest precyzja - dokładne przycięcia i mocne wkręty. Czynności tych nie można wykonać za pomocą byle jakiego sprzętu. Elektronarzędzia Milwaukee połączone w praktyczne zestawy, pozwolą Ci na wykonywanie wszelkiego typu napraw. To wiertarko-wkrętarki, szlifierki kątowe oraz zakrętarki udarowe, które stanowią gwarancję jakości.

urządzenie wielofunkcyjne laserowe

Zamów już dziś i uzupełnił swoje biuro o sprzęt wyróżniający się szybkością pracy oraz łatwością w obsłudze. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe łączy zalety drukarki, kopiarki oraz skanera. Nie zajmuje wiele miejsca i świetnie sprawdza się w swojej roli. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli o zróżnicowanych parametrach.

Sprawdź czy strona działa

Dzięki naszej usłudze monitorującej twoją stronę z pięciu niezależnych lokalizacji zawsze będziesz powiadomiony jako pierwszy o wszelkich nieprawidłowościach z nią związanych. Łatwiej i szybciej zdiagnozujesz przyczynę awarii i szybciej ją rozwiążesz. Zapewnij bezpieczeństwo swojej stronie i zadbaj o swój biznes internetowy razem z nami.

Paletyzacja robotem

Potrzebujesz sprawnie działających maszyn do pakowania produktów w twoim zakładzie przemysłowym? Paletyzacja robotem to najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji. Zapewnia ona zawsze poukładane opakowania oraz brak niezależnych przerw oraz zmian dzięki automatyzacji procesu, co znacząco przyśpiesza wykonywanie prac.

Komputer dla grafika

Interesuje Cię wysokiej klasy sprzęt biznesowy DELL, LENOVO, FUJITSU lub HP? Zapraszamy do nas! Chętnie pomożemy Ci wybrać idealny komputer dla grafika, bez problemu znajdziesz u nas takie modele, które wyposażone są w nawet kilka wydajnych kart graficznych i najnowsze procesory. Istnieje również możliwość złożenia jednostki roboczej dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta!

Ślimacznica

Z uwagi na jej wiele możliwości montażowych ślimacznica jest wykorzystywana w prawie wszystkich branżach przemysłu. Charakteryzuje się rozległym zakresem przełożeń i skrzyżowanymi osiami. W ofercie posiadamy produkty o różnych wielkościach (40-125 mm) oraz z 11 przełożeniami (6,75; 9; 12; 14; 19; 29; 39; 52; 62; 82 oraz 109 : 1).

walidacja

Firma zajmuje się przygotowywaniem i wdrażaniem rozwiązań dla przemysłu farmaceutycznego. Walidacja procesów oraz urządzeń stanowi potwierdzenie, że operacja przebiega skutecznie i stabilnie, jest zgodna z zaplanowanymi parametrami oraz powtarzalna. Może to dotyczyć zarówno wytwarzania leku, jak i metod zachowania czystości urządzeń.

Termopary

Wiele naszych produktów występuje w seriach specjalnych i branżowych. Są to między innymi termopary przeznaczone dla wysokich temperatur sięgających aż 2300 stopni. Do każdego z tych czujników możesz dobrać rodzaj osłony (metalowa, ceramiczna, z metali szlachetnych) oraz inne atrybuty: przyłącze, złącze kątowe lub bagnetowe, kołnierz montażowy.

etui iPhone

Sklep ithings przygotował również coś specjalnego dla miłośników telefonów marki Apple. Oferujemy Państwu etui iPhone dla różnych modeli oraz od najlepszych producentów na rynku. Inwestując w dostępne w naszej ofercie produkty, stawiacie Państwo na najwyższą jakość i możecie mieć pewność tego, że zyskacie nie tylko doskonałe zabezpieczenie swojego smartfona (przed uszkodzeniami, upadkami, zalaniam9i itd.), ale również upiększycie jeszcze bardziej jego wygląd. Zapewniamy bardzo szeroki wybór produktów.

1 2 3 4