urządzenie wielofunkcyjne laserowe

Zamów już dziś i uzupełnił swoje biuro o sprzęt wyróżniający się szybkością pracy oraz łatwością w obsłudze. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe łączy zalety drukarki, kopiarki oraz skanera. Nie zajmuje wiele miejsca i świetnie sprawdza się w swojej roli. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli o zróżnicowanych parametrach.

Paletyzacja robotem

Potrzebujesz sprawnie działających maszyn do pakowania produktów w twoim zakładzie przemysłowym? Paletyzacja robotem to najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji. Zapewnia ona zawsze poukładane opakowania oraz brak niezależnych przerw oraz zmian dzięki automatyzacji procesu, co znacząco przyśpiesza wykonywanie prac.

Ślimacznica

Z uwagi na jej wiele możliwości montażowych ślimacznica jest wykorzystywana w prawie wszystkich branżach przemysłu. Charakteryzuje się rozległym zakresem przełożeń i skrzyżowanymi osiami. W ofercie posiadamy produkty o różnych wielkościach (40-125 mm) oraz z 11 przełożeniami (6,75; 9; 12; 14; 19; 29; 39; 52; 62; 82 oraz 109 : 1).

walidacja

Firma zajmuje się przygotowywaniem i wdrażaniem rozwiązań dla przemysłu farmaceutycznego. Walidacja procesów oraz urządzeń stanowi potwierdzenie, że operacja przebiega skutecznie i stabilnie, jest zgodna z zaplanowanymi parametrami oraz powtarzalna. Może to dotyczyć zarówno wytwarzania leku, jak i metod zachowania czystości urządzeń.

Termopary

Wiele naszych produktów występuje w seriach specjalnych i branżowych. Są to między innymi termopary przeznaczone dla wysokich temperatur sięgających aż 2300 stopni. Do każdego z tych czujników możesz dobrać rodzaj osłony (metalowa, ceramiczna, z metali szlachetnych) oraz inne atrybuty: przyłącze, złącze kątowe lub bagnetowe, kołnierz montażowy.

Folia stretch maszynowa

Jeżeli poszukujesz nowoczesnych owijarek do pakowania oraz sprzętu foliującego, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas urządzenia, które na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Zapewniamy przystępne ceny, fachowe doradztwo techniczne oraz szybką realizację zamówienia.

Awaryjne otwieranie samochodu Warszawa

Oferujemy całodobowe usługi ślusarza na terenie Warszawy. Zatrudnieni w naszej firmie specjaliści zajmują się zarówno naprawą, jak i konserwacją oraz montażem zamków, wkładek, samozamykaczy, czy też innych akcesoriów drzwiowych znanych marek, takich jak Gerda, Juwent oraz Key Lock. Ponadto oferujemy awaryjne otwieranie samochodów i drzwi do domu lub mieszkania. Zapewniamy szybką i fachową pomoc, gdy zatrzasną się drzwi bądź zepsuje się ich mechanizm zamykający. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Fotorezystory

Elementy półprzewodnikowe mają wiele zastosowań. Wykorzystywane są m.in. w budzikach, systemach alarmowych i przeciwpożarowych czy też prostych miernikach natężenia światła w kamerach. Fotorezystory są w stanie przenieść napięcie sięgające aż do 150 V, a także wytrzymać najtrudniejsze warunki termiczne.

CNC Toruń

W poszukiwaniu urządzeń dokładnych, a jednocześnie wydajnych, warto jest zajrzeć na stronę internetową przedsiębiorstwa Intermasz, której lokalizacją jest Toruń. To tam w dobrej cenie dostępne są maszyny CNC 5 osiowe oraz 3 osiowe. Tego typu obrabiarki znajdą zastosowanie w meblarstwie, stolarce czy ciesielstwie.

Wiertła do aluminium

Jesteśmy producentem najwyższej jakości narzędzi do obróbki drewna, metalu oraz stolarki okiennej. W tej zakładce naszej strony internetowej znajdą Państwo profesjonalne frezy palcowe i wiertła do aluminium w wielu modelach i rozmiarach, które sprawdzą się podczas pracy z oknami wykonanymi właśnie z tego rodzaju materiału.

1 2 3