Instalacje sprężonego powietrza

Aby zakład przemysłowy mógł dobrze funkcjonować, należy wyposażyć go w szereg urządzeń oraz wszechstronnych usprawnień. Przedsiębiorstwo Atmopol poleca niezawodne instalacje sprężonego powietrza, które wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami. Stosujemy wysokiej jakości rury zagniatane Geberit, zgrzewane oraz skręcane.

Koła łańcuchowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się specjalistyczne elementy pochodzące od cenionego na całym świecie producenta. Dostępne koła łańcuchowe cieszą się niesłabnącą popularnością i już zdobyły sobie szerokie grono nabywców. Duże doświadczenie w tej branży sprawia, że doskonale rozumiemy potrzeby klientów i pomagamy dobrać odpowiednie modele. Wszystkie wykonane są z pierwszej klasy surowców i zaprojektowane tak, aby nie miały tendencji do ulegania awariom podczas intensywnej eksploatacji.

zgrzewarka do folii

Tylko Zenter oferuje tak szeroką gamę urządzeń najwyższej jakości! Hitem dzisiejszej oferty jest funkcjonalna zgrzewarka do folii, ciesząca się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na produktach najwyższej jakości - zapraszamy do kontaktu.

maszyny cnc

Szukasz idealnego urządzenia do obróbki? Chciałbyś tworzyć precyzyjne detale? W takim wypadku koniecznie zainwestuj w sterowane numerycznie maszyny CNC, dzięki którym obrobisz drewno, aluminium czy nawet tworzywo sztuczne. Takie frezarki i obrabiarki to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw z różnych branż.

Przewody grzejne

Firmy z branży przemysłowej, a także z sektora budowlanego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty przygotowanej przez firmę Hanel. Naszym Klientom dostarczamy nowoczesne systemy oraz urządzenia takie jak przewody grzejne. Znajdujące się w naszym asortymencie kable dostępne są w wersji równoległej, samoregulującej oraz szeregowej. Wśród oferowanych przez nas rozwiązań znajdują się produkty z zakończeniem standardowym w puszcze oraz uniwersalnym. Odwiedź naszą stronę u już teraz dowiedz się więcej.

Barwniki do tworzyw

Nasza oferta z pewnością zainteresuje najbardziej wymagających Klientów, którzy poszukują między innymi urządzeń peryferyjnych niezbędnych w przetwórstwie materiałów sztucznych. Przedsiębiorstwo Master Colors Sp. z o.o. poleca nie tylko nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt, ale również barwniki do tworzyw wyróżniające się bardzo dobrymi właściwościami. Dostarczane przez nas pigmenty bardzo dobrze wiążą się z surowcem, pozwalając na uzyskanie jednolitego koloru. Polecamy również koncentraty oraz grysy barwne.

Program płacowy

Jeśli potrzebny jest Państwu program płacowy, który posiadając liczne dodatkowe funkcje pozwala na usprawnienie i ułatwienie wyko9nywania prac w Państwa firmach czy biurach rachunkowo-księgowych. Program płacowy, jaki znajdziecie Państwo na naszej stronie to polecane przez specjalistów oprogramowanie.

Nagrzewnica

Wszędzie tam, gdzie niezbędne jest szybkie ogrzanie powietrza do odpowiednio komfortowej temperatury sprawdzi się znakomita nagrzewnica z oferty Termex. Rozwiązanie to doceniane jest za jakość swojego wykonania, skutkującą trwałością i odpornością, dzięki czemu sprawdza się również w niezwykle trudnych warunkach użytkowania. Co ważne, każda z nagrzewnic z oferty przedsiębiorstwa Elaut posiada specjalne zabezpieczenie przed przegrzaniem, dzięki czemu spełnia swoje zadanie bezawaryjnie i przez długi okres czasu.

Peszel

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby i przedsiębiorstwa szukające wykonanego z dobrej jakości materiałów osprzętu do instalacji elektrycznych. Zakład produkcyjny Elektroplast zajmuje się tworzeniem takich produktów jak na przykład rury karbowane Peszel PCV, złączki, wtyki, rozdzielnie oraz kolanka. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie.

worki próżniowe

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości worki próżniowe, które znajdują swoje zastosowanie w branży spożywczej, motoryzacyjnej, medycznej czy elektronicznej. Polecamy profesjonalne wyroby zapewniające wysoką barierowość na tlen, powietrze oraz zapachy, odporne na uszkodzenia oraz podatne na zgrzewalność.

1 2 3