Stoły gastronomiczne

Zastanawiasz się, która firma proponuje najlepsze urządzenia do umeblowania restauracji czy pizzerii? Specjalnie dla Ciebie, przedstawiamy fantastyczną firmę Belmag - wyposażenie gastronomii z produktami tego przedsiębiorstwa pozwolą Tobie na przyjemne, szybkie i skuteczne umeblowanie kuchni. Tylko w ofercie tej firmy znajdziesz tak korzystne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny. Ta propozycja jest okazją nie do odrzucenia. Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do wejścia na stronę internetową firmy !

Łódź catering

Planujesz wesele, wystawny bankiet, imprezę integracyjną lub konferencję, a na dodatek mieszkasz w Łodzi? Przygotujemy dla Ciebie catering na najwyższym poziomie! Zadbamy o atmosferę, wyśmienite dania, a także doskonałą organizację przyjęcia, bez względu na okoliczności. Dopniemy wszystko na ostatni guzik!

Hurtownia piw regionalnych

Główną misją naszej firmy jest sprzedaż alkoholi lokalnych, zagranicznych oraz rzemieślniczych. Hurtownia piw regionalnych dostarcza tego typu artykuły przede wszystkim do restauracji, barów hotelów, jak również sklepów spożywczych i monopolowych. Jesteśmy otwarci na sprzedaż hurtową, a także detaliczną.