ślub za granicą

Korzystając z oferty przygotowanej przez firmę GABRIEL Gustowne Wesele każda przyszła Para Młoda będzie miała możliwość zorganizowania naprawdę niepowtarzalnego wydarzenia, które zapadnie w pamięć zarówno jej, jak i wszystkim zgromadzonym gościom. Jedną z naszych specjalności jest ślub za granicą - organizacja każdego aspekty, począwszy od planowania, po koordynowanie. Dzięki temu możecie być pewni, że ceremonia będzie niezapomniana i wszystko będzie dopięte na ostatni guzik - tak, aby Wam pozostało cieszyć się chwilą.

Albumy na chrzest dziecka

Uważamy, że warto gromadzić pamiątki z ważnych wydarzeń o charakterze rodzinnym. Zwykle te piękne i ważne chwile uwieczniamy w formie zdjęć. Dlatego proponujemy albumy na chrzest dziecka. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości grubego papieru. Zabezpieczane są drewnianą oprawą, dodającą mu nieszablonowego wyglądu.

Leczenie hazardu

Przymus gry to jeden z problemów, z jakimi borykają się nasi pacjenci. Leczenie hazardu to specjalizacja naszego ośrodka. Pomagamy podopiecznym podczas terapii indywidualnej i grupowej, organizujemy zajęcia sportowe, zapewniamy konsultację z psychologiem lub psychiatrą, wykonujemy badania ambulatoryjne, jeśli są one niezbędne.