ISO 14001

Nowoczesne rozwiązania, jakie wykorzystujemy w związku z wdrażaniem systemu ISO 14001, pomagają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy specjalistami w swojej branży, o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Dołącz do nich i przekonaj się, że dzięki systemowi ISO 14001 Twoja firma będzie działać bez zarzutu.

doradztwo podatkowe szczecin

Zatrudnieni w naszym biurze rachunkowym z główną siedzibą w Szczecinie księgowi, doradcy podatkowi oraz biegli rewidenci zajmują się kompleksową księgowością dla firm i spółek o różnej formie prawnej oraz o różnym profilu działalności. Nasi doświadczeni specjaliści zajmują się rozliczaniem, a także reprezentowaniem spraw Klientów zarówno w Urzędzie Skarbowym, jak i w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Do kompetencji zespołu naszych doświadczonych ekspertów należy ponadto prowadzenie ksiąg handlowych, w tym książki przychodów i rozchodów, ewidencji podatku VAT oraz środków trwałych, a także pełna obsługa kadrowo-płacowa, która obejmuje dokumentację pracowniczą, rejestr umów o pracę oraz pilnowanie terminów szkoleń BHP oraz prawidłowego wykorzystywania urlopów.

Kadry i płace Kraków

Prowadzimy profesjonalne i rzetelne biuro księgowe. Kraków to miasto, w którym między innymi oferujemy nasze usługi. Nasza firma działa zgodnie ze wszelkimi obecnie obowiązującymi przepisami, aby nasi klienci mieli pewność, że funkcjonujemy zgodnie z prawem, a sprawy ich firm są w naszych rękach bezpieczne. Usługi księgowe w wykonaniu naszego biura są najlepsze.

Ksero papier

Proponujemy Państwu wysokiej jakości materiały biurowe doskonale sprawdzające się w każdym przedsiębiorstwie. W naszym szerokim asortymencie znajdą Państwo produkty niezbędne do kompleksowego wyposażenia każdego biura. Udostępniamy zarówno papier ksero, jak i galanterię biurową, urządzenia AGD, maszyny biurowe, itd. Wszystkie prezentowane przez nas produkty zapewniają sprawne działanie przy wykonywaniu codziennych prac biurowych. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

odszkodowania powypadkowe Wrocław

Zakres działań Kancelarii Paktus z Wrocławia obejmuje doradztwo oraz konsultacje prawne oraz reprezentację Klienta na rozprawie sądowej. Obszar podejmowanych czynności obejmuje odszkodowania powypadkowe, błędy medyczne, ochronę dobrego imienia oraz spory z ubezpieczalniami. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.