ISO 14001

Nowoczesne rozwiązania, jakie wykorzystujemy w związku z wdrażaniem systemu ISO 14001, pomagają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy specjalistami w swojej branży, o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Dołącz do nich i przekonaj się, że dzięki systemowi ISO 14001 Twoja firma będzie działać bez zarzutu.

doradztwo podatkowe szczecin

Zatrudnieni w naszym biurze rachunkowym z główną siedzibą w Szczecinie księgowi, doradcy podatkowi oraz biegli rewidenci zajmują się kompleksową księgowością dla firm i spółek o różnej formie prawnej oraz o różnym profilu działalności. Nasi doświadczeni specjaliści zajmują się rozliczaniem, a także reprezentowaniem spraw Klientów zarówno w Urzędzie Skarbowym, jak i w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Do kompetencji zespołu naszych doświadczonych ekspertów należy ponadto prowadzenie ksiąg handlowych, w tym książki przychodów i rozchodów, ewidencji podatku VAT oraz środków trwałych, a także pełna obsługa kadrowo-płacowa, która obejmuje dokumentację pracowniczą, rejestr umów o pracę oraz pilnowanie terminów szkoleń BHP oraz prawidłowego wykorzystywania urlopów.

Księgowość internetowa

Niekończące się stanie w kolejkach? Przerwane spotkanie, bo trzeba jechać na koniec miasta po jeden podpis? Nigdy więcej! Firma FRESZ to nowoczesna księgowość internetowa, która pozwala na dostęp do wszystkich dokumentów przez całą dobę. A to nie koniec korzyści. Otrzymasz od nas program do zdalnego wystawiania faktur, po zamknięciu miesiąca na Twoją skrzynkę przyjdą analizy oraz raporty podsumowujące, a dodatkowo możesz również liczyć na wsparcie naszych doradców online. Poznaj szczegóły na naszej stronie.

Biura rachunkowe Kraków

Profesjonalne biuro rachunkowe z Krakowa które powstało z myślą o wszystkich przedsiębiorcach pragnących zminimalizować ilość czasu przeznaczaną na obsługę księgową i rachunkową swojej firmy oraz podnieść bezpieczeństwo i pewność wszelkich prowadzonych ksiąg czy też rozliczeń. W ofercie naszej firmy znajduje się pełen zakres profesjonalnych usług gwarantujących kompleksową obsługę nawet największych przedsiębiorstw. Serdecznie zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty dostępnych na stronie internetowej naszej firmy.

zabezpieczenie towaru podczas transportu

Specjalnością przedsiębiorstwa EsportPack Polska Sp. z o.o. jest produkcja opakowań dóbr eksportowych oraz kompleksowa obsługa logistyczna i spedycyjna. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie oraz zabezpieczenie towaru podczas transportu drogą lądową, morską oraz lotniczą. Wszystkie nasze prace są w pełni zgodne z obowiązującymi normami i przepisami agencji odpowiedzialnych za regulacje przewozowe. Zapewniamy konkurencyjne ceny, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz niezawodną obsługę.

Wycena znaku towarowego

Profesjonalny doradca na rynku polskim to globalna marka RSM Poland. Wycena znaku towarowego to jedno z działań, jakich podejmujemy się na co dzień. Świadczymy również usługi w zakresie: doradztwa strategicznego, pozyskania kapitału na rozwój, doradztwa transakcyjnego oraz wycen przedsiębiorstw. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Kadry i płace Kraków

Prowadzimy profesjonalne i rzetelne biuro księgowe. Kraków to miasto, w którym między innymi oferujemy nasze usługi. Nasza firma działa zgodnie ze wszelkimi obecnie obowiązującymi przepisami, aby nasi klienci mieli pewność, że funkcjonujemy zgodnie z prawem, a sprawy ich firm są w naszych rękach bezpieczne. Usługi księgowe w wykonaniu naszego biura są najlepsze.

Ksero papier

Proponujemy Państwu wysokiej jakości materiały biurowe doskonale sprawdzające się w każdym przedsiębiorstwie. W naszym szerokim asortymencie znajdą Państwo produkty niezbędne do kompleksowego wyposażenia każdego biura. Udostępniamy zarówno papier ksero, jak i galanterię biurową, urządzenia AGD, maszyny biurowe, itd. Wszystkie prezentowane przez nas produkty zapewniają sprawne działanie przy wykonywaniu codziennych prac biurowych. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

odszkodowania powypadkowe Wrocław

Zakres działań Kancelarii Paktus z Wrocławia obejmuje doradztwo oraz konsultacje prawne oraz reprezentację Klienta na rozprawie sądowej. Obszar podejmowanych czynności obejmuje odszkodowania powypadkowe, błędy medyczne, ochronę dobrego imienia oraz spory z ubezpieczalniami. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.

Kredyty Olsztyn

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę, ale nie wiesz jaką oraz ile czasu potrzebujesz na jej spłatę, to skorzystaj z naszych usług. Nasz ekspert finansowy przedstawi Ci różne kredyty i zapozna z ich ofertą. W naszym biurze w Olsztynie zajmujemy się również analizą umów pożyczkowych i wesprzemy Cię w kontaktach z bankami.