doradztwo podatkowe szczecin

Zatrudnieni w naszym biurze rachunkowym z główną siedzibą w Szczecinie księgowi, doradcy podatkowi oraz biegli rewidenci zajmują się kompleksową księgowością dla firm i spółek o różnej formie prawnej oraz o różnym profilu działalności. Nasi doświadczeni specjaliści zajmują się rozliczaniem, a także reprezentowaniem spraw Klientów zarówno w Urzędzie Skarbowym, jak i w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Do kompetencji zespołu naszych doświadczonych ekspertów należy ponadto prowadzenie ksiąg handlowych, w tym książki przychodów i rozchodów, ewidencji podatku VAT oraz środków trwałych, a także pełna obsługa kadrowo-płacowa, która obejmuje dokumentację pracowniczą, rejestr umów o pracę oraz pilnowanie terminów szkoleń BHP oraz prawidłowego wykorzystywania urlopów.

odszkodowania powypadkowe Wrocław

Zakres działań Kancelarii Paktus z Wrocławia obejmuje doradztwo oraz konsultacje prawne oraz reprezentację Klienta na rozprawie sądowej. Obszar podejmowanych czynności obejmuje odszkodowania powypadkowe, błędy medyczne, ochronę dobrego imienia oraz spory z ubezpieczalniami. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.

Tłumaczenia marketingowe

Nasze biuro oferuje translację tekstów sprzedażowych. Jesteśmy świadomi tego, że dobre tłumaczenia marketingowe to nie tylko przekładanie zdań słowo w słowo. Przekładamy przede wszystkim sens i wzbogacamy go o kreatywne wyrażenia reklamowe. Tekst w języku obcym będzie zachęcał do czytania i do skorzystania z oferty.

Ewidencje podatkowe

Powierzenie zewnętrznej firmie spraw księgowych i kadrowo-płacowych pozwala poprawić optymalizację działalności przedsiębiorstwa. Nasze biuro prowadzi między innymi księgi handlowe, rozliczenia i ewidencje podatkowe oraz sporządza wnioski kredytowe i dokumentację rozliczeń z ZUS. Zapraszamy do naszej placówki w Łukowie obok Siedlec.

wirtualna recepcja

Jeśli chciałbyś wziąć dzień wolnego, ale nie masz nikogo, kto mógłby przejąć obowiązki w Twojej firmie, polecamy nasze usługi. Wirtualna recepcja wzorowo zastąpi Cię podczas Twojej nieobecności i zapewni ciągłość działania przedsiębiorstwa. Odpiszemy na maile, stworzymy grafik dla pracowników, a nawet zarezerwujemy potrzebne wizyty.