Pomost na statek

Jesteśmy jedną z największych firm produkcyjnych branży metalurgicznej w regionie. Produkujemy różnego rodzaju konstrukcje stalowe, ogrodzenia, rusztowania, schody itp. Dbamy o rozwój i wysoki poziom usług. w 2011 r. stworzyliśmy pierwszy pomost na statek. Pływające obiekty tego typu wyposażone są w barierki ochronne, dlatego są bezpieczne w użytkowaniu.

Systemy solarne

Współczesne społeczeństwo coraz bardziej zwraca uwagę na stosowanie przy budowie rozwiązań nie tylko korzystnych finansowo, ale i przyjaznych środowisku. Nasza firma montuje systemy solarne w domach i przedsiębiorstwach na terenie całej Polski. Tego typu instalacje wykorzystują promienie słoneczne do wytwarzania energii elektrycznej. Zajmujemy się nie tylko montażem instalacji fotowoltaicznych, służymy również doradztwem, przeglądem i naprawą.

Ogrodzenia śląsk

Specjalnością naszej śląskiej firmy są ogrodzenia. Wiele lat w branży pozwoliło nam dostrzec wszechstronne zastosowanie naszych produktów i wciąż rozwijające się potrzeby klientów. Dlatego też nasz asortyment odznacza się wyjątkową różnorodnością. Proponujemy państwu przede wszystkim solidne i trwałe zabezpieczenia terenu dla firm oraz instytucji. Wyposażone w specjalne systemy bram pomogą kontrolować pojazdy zjeżdżające oraz wyjeżdżające na teren posesji. Proponujemy także tak specjalistyczne rozwiązania jak piłkochwyty boiskowe.

Podkładki dystansowe

Nasza firma zajmuje się produkcją najwyższej jakości elementów stanowiących podstawę trwałości każdej konstrukcji budowlanej. Proponowane na naszej stronie internetowej plastikowe podkładki dystansowe dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach, które dobierasz w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby.

Wynajem sprzętu budowlanego Warszawa

Nasza firma specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach związanych z elektroniką i inżynierią drogową. Prowadzimy także wypożyczalnię sprzętu budowlanego, która pozwala nam na udostępnianie naszym klientom maszyn najwyższej jakości. Wszystkie urządzenia są w idealnym stanie i spełnią wszystkie wymagania klientów. Nasza firma działa na terenie Warszawy

Domy kanadyjskie

Z radością prezentujemy Państwu naszą ofertę, w której znaleźć można domy drewniane całoroczne, szkieletowe i kanadyjskie. Jest to szczególnie korzystna opcja dla wszystkich tych, którzy chcą wybudować go małym nakładem pieniężnym, ponieważ można je postawić już za około połowę kosztów odpowiednika murowanego o tej samej powierzchni. Sprawdź naszą ofertę oraz szczegóły naszych usług.

automaty do bram garażowych Warszawa

Nasza firma sprzedaje artykuły producentów, którzy idą z duchem czasu i wdrażają najnowsze technologie. Automaty do bram garażowych, które znajdą Państwo w naszej ofercie, są wytrzymałe mechanicznie, wyposażone w pasy kewlarowe lub łańcuchy. Dzięki innowacyjnej budowie charakteryzują się niskim poborem energii. Oferujemy usługę instalacji na terenie Warszawy

ogrodzenia panelowe

Potrzebne Ci ogrodzenie panelowe? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez producenta Janowski. To jedyny w swoim rodzaju sklep internetowy oferujący m.in. ogrodzenia panelowe oraz panele ogrodzeniowe. Jeśli jesteś zainteresowany, nie trać czasu i skorzystaj już teraz. Gwarancja najwyższej jakości, zapraszamy!

Młot wyburzeniowy Milwaukee

Oferujemy sprzęt elektroniczny potrzebny przy różnego rodzaju pracach budowlanych. Proponujemy m.in. młot wyburzeniowy Milwaukee. Charakteryzuje się lekką wiertnicą z aluminium, dzięki czemu jest funkcjonalny i wygodny w użyciu. Jest wyposażony w płytę do szybkiego podłączenie silnika i poziomicę wodną.

1 2 3 4