Balon piłkarski

Głównym profilem naszej działalności jest dostarczanie i budowa boisk i obiektów sportowych. Jednym z nich jest balon piłkarski. Zapewniamy także montaż nawierzchni syntetycznych. Dodatkowo zajmujemy się budową hal łukowych z przykryciem membranowym, kortów tenisowych, a także bieżni lekkoatletycznych.

Wanny z hydromasażem

Mazur Bath & SPA to sklep oferujący ekskluzywne akcesoria do łazienek. W naszej ofercie znajdą Państwo luksusowe kabiny masażowo-parowe, eleganckie wanny wolnostojące oraz nowoczesne i funkcjonalne wanny z hydromasażem. Wszystkie nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu są wytrzymałe. Równocześnie dbamy o to, żeby zarówno nasze prysznice, jak i wanny, cechowały się nienaganną elegancją. Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

ogniwa fotowoltaiczne cena

Centralnym elementem przydomowej instalacji solarnej są ogniwa fotowoltaiczne. Cena paneli słonecznych dyktowana jest przez wiele czynników. W naszym sklepie dostępne są one w wersjach poligrafenowej i monografenowej. Niezależnie od kosztu zakupu, inwestycja w panele obniży Twoje rachunki za prąd i zwróci się całkowicie po kilku latach.

Glebogryzarki spalinowe

W naszej ofercie posiadamy nie tylko wielkie maszyny przystosowane do pracy na większych obszarach, oferujemy także niewielkie glebogryzarki spalinowe, które doskonale sprawdzają się np. w przydomowych ogródkach. Mogą być wykorzystywane np. do spulchniania oraz napowietrzania gleby, przygotowanej pod zakładanie trawnika lub rabaty kwiatkowej.

1 2 3 4