Odzież robocza

Z całą pewnością niejednokrotnie spotkaliście się Państwo z tym, iż na terenie danego przedsiębiorstwa lub obiektów, niezbędnym staje się noszenie specjalistycznych ubrań roboczych. Aby jednak, będąc właścicielem danej firmy, dostarczyć swoim pracownikom możliwie najsilniejszej i najbardziej skutecznej protekcji, warto odwiedzić sklep internetowy Mika sklep. Otóż, w jego wirtualnych katalogach znajdziecie Państwo między innymi czapki, fartuchy, komplety ochronne, buty, a nawet modele odblaskowe. Odzież robocza z najwyższej półki!

Wiaty osiedlowe

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju wyrobów ze stali dla różnych branż. Proponujemy m.in. eleganckie oraz funkcjonalne wiaty osiedlowe, które mogą służyć np. jako ochrona koszy ze śmieciami. Staramy się tworzyć design zgodnie z wymaganiami inwestora i dopasowany do potrzeb estetycznych mieszkańców danego terenu.

Systemy instalacji fotowoltaicznej

W naszej ofercie znajdą Państwo systemy instalacji fotowoltaicznej i mocowań solarnych. Fotowoltaika jest współcześnie modną dziedziną pozyskiwania energii, gdyż nie jest groźna dla środowiska i przynosi same zyski. Jest to dziedzina zajmująca się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Proline

Nasza oferta to olbrzymia skrzynka z narzędziami online, w której znajdziesz tysiące funkcjonalnych produktów do wykonywania napraw i prac montażowych. Asortyment firmy Proline stanowią akcesoria do spawania, lutowania, maszynowej obróbki materiałów, instalacji elektrycznej oraz wielu innych dziedzin. Sprawdź nas już teraz!

Osłony śmietnikowe

Nawet estetyczne i zadbane osiedla mają często problem z utrzymaniem czystości w okolicach kontenerów na odpadki. Modułowe osłony śmietnikowe, które konstruujemy, zamaskują wstydliwe pojemniki i zapobiegną rozsypywaniu się nieczystości. Dzięki zamykaniu na klucz, dostęp do pojemników będą mieć wyłącznie osoby do tego uprawnione.

Szklarz Wrocław

Lustra, blaty, półki, kabiny prysznicowe, balustrady, drzwi, parawany, zabudowy - postaw na oryginalne elementy wyposażenia wnętrz. Szklarz we Wrocławiu - działamy na terenie całego miasta i nie tylko! Zapraszamy do skorzystania z usług naszego zakładu. Zajmujemy się realizacją projektów zarówno dużych galerii, jak i indywidualnych zamówień - od doradztwa i pomiaru po montaż. Używane przez nas materiały są hipoalergiczne, trwałe (hartowane, laminowane) oraz łatwe w utrzymaniu w czystości.

Cięcie blach

Dzięki specjalnym maszynom CNC mogliśmy rozszerzyć naszą ofertę o kolejne usługi. Proponujemy Państwu cięcie blach z różnego rodzaju stali (czarnej, kwasoodpornej, ocynkowanej, nierdzewnej) lub innych materiałów (np. aluminium). Ta precyzyjna technologia pozwala na duplikowanie identycznych kształtów.

Domki letniskowe z drewna

W dzisiejszych czasach domki letniskowe z drewna cieszą się ogromną popularnością. Są one bowiem wygodne, a ich wybudowanie jest dużo tańsze niż stworzenie konstrukcji murowanych. Pragniecie zainwestować w taki budynek wypoczynkowy? Skontaktujcie się z nami - postawimy go dla Was w bardzo krótkim czasie!

Jak wykonać prawidłowy spadek tarasu?

Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają na stworzenie komfortowej i bezpiecznej przestrzeni wypoczynkowej na świeżym powietrzu. Na naszej stronie nie tylko dowiesz się, jak wykonać prawidłowy spadek tarasu, ale też zakupisz najpotrzebniejsze elementy niezbędne do wykonania całej konstrukcji. Zapraszamy!

Projektowanie budynków

Stylowy i zapadający w pamięć obiekt wiele mówi o jego właścicielu. Projektowanie budynków i elewacji to dla nas tworzenie architektury zewnętrznej na miarę XXI wieku. W związku z tym, każdy nasz finalny projekt cechują niespotykana efektowność, ale także bezpieczeństwo w trakcie użytkowania obiektu.

1 2 3 4 5