Wynajem sprzętu budowlanego Warszawa

Nasza firma specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach związanych z elektroniką i inżynierią drogową. Prowadzimy także wypożyczalnię sprzętu budowlanego, która pozwala nam na udostępnianie naszym klientom maszyn najwyższej jakości. Wszystkie urządzenia są w idealnym stanie i spełnią wszystkie wymagania klientów. Nasza firma działa na terenie Warszawy

Domy kanadyjskie

Z radością prezentujemy Państwu naszą ofertę, w której znaleźć można domy drewniane całoroczne, szkieletowe i kanadyjskie. Jest to szczególnie korzystna opcja dla wszystkich tych, którzy chcą wybudować go małym nakładem pieniężnym, ponieważ można je postawić już za około połowę kosztów odpowiednika murowanego o tej samej powierzchni. Sprawdź naszą ofertę oraz szczegóły naszych usług.

automaty do bram garażowych Warszawa

Nasza firma sprzedaje artykuły producentów, którzy idą z duchem czasu i wdrażają najnowsze technologie. Automaty do bram garażowych, które znajdą Państwo w naszej ofercie, są wytrzymałe mechanicznie, wyposażone w pasy kewlarowe lub łańcuchy. Dzięki innowacyjnej budowie charakteryzują się niskim poborem energii. Oferujemy usługę instalacji na terenie Warszawy

ogrodzenia panelowe

Potrzebne Ci ogrodzenie panelowe? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez producenta Janowski. To jedyny w swoim rodzaju sklep internetowy oferujący m.in. ogrodzenia panelowe oraz panele ogrodzeniowe. Jeśli jesteś zainteresowany, nie trać czasu i skorzystaj już teraz. Gwarancja najwyższej jakości, zapraszamy!

Odzież robocza

Z całą pewnością niejednokrotnie spotkaliście się Państwo z tym, iż na terenie danego przedsiębiorstwa lub obiektów, niezbędnym staje się noszenie specjalistycznych ubrań roboczych. Aby jednak, będąc właścicielem danej firmy, dostarczyć swoim pracownikom możliwie najsilniejszej i najbardziej skutecznej protekcji, warto odwiedzić sklep internetowy Mika sklep. Otóż, w jego wirtualnych katalogach znajdziecie Państwo między innymi czapki, fartuchy, komplety ochronne, buty, a nawet modele odblaskowe. Odzież robocza z najwyższej półki!

Wiaty osiedlowe

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju wyrobów ze stali dla różnych branż. Proponujemy m.in. eleganckie oraz funkcjonalne wiaty osiedlowe, które mogą służyć np. jako ochrona koszy ze śmieciami. Staramy się tworzyć design zgodnie z wymaganiami inwestora i dopasowany do potrzeb estetycznych mieszkańców danego terenu.

Systemy instalacji fotowoltaicznej

W naszej ofercie znajdą Państwo systemy instalacji fotowoltaicznej i mocowań solarnych. Fotowoltaika jest współcześnie modną dziedziną pozyskiwania energii, gdyż nie jest groźna dla środowiska i przynosi same zyski. Jest to dziedzina zajmująca się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Domki holenderskie całoroczne

Proponujemy atrakcyjne i oryginalne konstrukcje wypoczynkowe, które pozwalają na dużą mobilność. Oferowane domki holenderskie całoroczne wyróżniają się wysoką jakością wykonania i pozwalają na relaks z dala od zgiełku dużego miasta. Wybrane modele posiadają ogrzewanie gazowe, komfortowe sypialnie, a nawet kanapy w salonie dla gości.

Proline

Nasza oferta to olbrzymia skrzynka z narzędziami online, w której znajdziesz tysiące funkcjonalnych produktów do wykonywania napraw i prac montażowych. Asortyment firmy Proline stanowią akcesoria do spawania, lutowania, maszynowej obróbki materiałów, instalacji elektrycznej oraz wielu innych dziedzin. Sprawdź nas już teraz!

Osłony śmietnikowe

Nawet estetyczne i zadbane osiedla mają często problem z utrzymaniem czystości w okolicach kontenerów na odpadki. Modułowe osłony śmietnikowe, które konstruujemy, zamaskują wstydliwe pojemniki i zapobiegną rozsypywaniu się nieczystości. Dzięki zamykaniu na klucz, dostęp do pojemników będą mieć wyłącznie osoby do tego uprawnione.

1 2 3 4